Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Takip Edilebilecek Haber Kaynakları

Herkese selamlar,

Yeni başlayanlar için ya da ileri seviyede takip edenler için olsa da buraya gelişmeleri takip edebileceğimiz kanalları paylaşabilir miyiz ? Belki bu konuda sabitleyerek detaylı bir liste de oluşturulabilir.

Bir iktisat mezunu olarak, evet kabul belli bir takım destek dirençler ya da grafik hareketlerine göre yorumlar yapıyoruz fakat etki eden bir çok ekstra haber gelişme vs. de olabiliyor.

Bir takım gelişmeleri takip edebileceğimiz twitter profilleri, internet siteleri vs. herhangi kaynağı paylaşabiliriz.

evet ben de bu tarz bi haber/bilgilendirme kaynağı arıyorum. Misal elon musk twit atınca falan onun haberi gelsin veya önemli biri bir açıklama yaptığında güncel olarak paylaşsın. Bu tarz bir site, app vs biliyorsanız çok iyi olur benim için

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,715
Son üye
leeyan35
Geri