Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Tanıtım Yazısı: Taze Ekonomi Sitesi | İLK Satışlar | Haber Siteleri ile Karıştırmayın!|NEWS Kayıtlı

647

Site Adresi: PM ile verilecektir.
Sitenizin DA Değeri: 11
Sitenizin PA Değeri: 18
Serp Rank: 15
Sitenizin Google index sayısı: 2.000+
Sitenizin Günlük Tekil Hiti: 12-30 arası değişmektedir.
Sitenizin Aktif Olduğu Süre: 111 Gün
Sitenizin İçeriği: Ekonomi
News Kayıt Durumu: Mevcut
Tanıtım Yazısı Makalesini Kim Temin Edecek: Minimum 400 kelime ve özgün yazı alıcı tarafından teslim edilecektir. Ayrıca, dileyene ek olarak 500 kelimelik makale sağlayabilirim. (Ücreti dahilinde.)
1 Adet Tanıtım Yazısı Fiyatı: 30TL / Ekstra Makale +15 TL
Yazı sitenizde minimum kaç ay kalacak: Site ömrü boyunca
Ödeme Alabileceğiniz Yollar: İş Bankası
Ek Notlar: Borsa, ekonomi hizmetleri, forex ve benzeri hizmetlere farklı fiyatlandırma uygulanmaktadır.

depositphotos_2956168-stock-photo-coffee-over-newspaper.jpg

siteniz görünüş itibari ile kaliteli şahsen benim hoşuma gitti önümüzdeki günlerde bir adet makale alalım, bununla alakalı ilk fırsatta iletişime geçeceğim.

Tanıtım yazısı satışları devam ediyor, çöp olmamış ve kaliteli web sitesi arayanlar bu fırsatı kaçırmasın! Yakında fiyatlar güncellenecektir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri