Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Teknik Bilgilerle Yatırım Tavsiyesi Verenler Güvenilir Mi?

Ne tür bilgiler verirse versin herhangi birinin tavsiyesi üzerine yatırım yapmayı açıkcası ben doğru ve güvenilir bulmuyorum. Bir tavsiye üzerine yaptığınız yatırımdan edeceğiniz olası zararlar çok büyük bir pişmanlık yaratacaktır. Bugüne kadar yaptığım yatırımlarda birden fazla kaynaktan bilgiler edinerek ve bu bilgileri analiz ederek, en sonunda kendi kararım ile yatırım yaptım. (YTD)

Peki kime güveneceğiz, veya hangi kriptoya yatırım yapacağız bununla ilgili acemi arkadaşlara akıl verecek başarılı bir kişi yok mu ?
Hocam teknik analiz yapmak mecburiyetinde değilsiniz. Temel analizini iyi yapın, aklınızda soru işareti varsa bir kaç grafik izleyip, dinleyip düşüncelerinizi berraklaştırabilirsiniz. Veya senaryoda siz önce teknik analiz gördünüz bazı kimselerden, temel analizini yapın sonra yatırım kısmına geçin.

Kardeş Bir alana yatırım yapacaksan kesinlikle o konu hakkında Bilgi donanımın olması gerekir yatırım yapacağın alanda hiçbir Bilgi ve deneyimin yoksa KESİNLİKLE arkadaşa,gruba, kanala, isme güvenip yatırım yapma
Önce o alanı araştır enine boyuna sonra aklına yatarsa yatırım yapmak köru körüne denize taş atmaya benzer bu işler dikkat et

Bu işi gerçekten çok iyi yapanlar var.
Ama piyasadakilerin yüzde 90'ı tam olarak şu şekilde;

Merhaba Ciden aklımdan geçeni tek vidoda burya koymusun abi zaten bazılarının bu piyasada bir bilidi yok fakat işte şu altcoin böyle incek böyle kalkacak diyor insanlar da inaiyor fakat cou zaman yüzde 99 oranla zarar yapıyorlar

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,205
Kullanıcılar
6,743
Son üye
noxBN
Geri