Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Tekniz Analiz için gerekli bilgiler

LeoVinci

Üstçavuş
dfgdfgdfg.png

Önemli Formasyonlar

Detaylı anlatım olmasa da grafikler yararlı gözüküyor. Entry yazan yer pik noktalarını gösterirken, TP yazan yerler alım, SL yazan yerler satış noktalarını gösteriyor diye yorumladım kendime göre.

Bundan sonrası bazı coinleri takip edip bu grafikleri oluşturuyorlar mı diye bakıp, ona göre hareket etmeye geliyor diye düşünüyorum :)

Çanak çömlek, tarak kürek işte... Di Cabrio'nun "Para Avcısı" filminin başındaki restoran sahnesinde de değinildiği gibi, insanların gözünü boyamak için ortaya atılan şeyler bunlar. Ortada formasyonlardan fazlası var benim anladığım. Bunun haricinde de pek bişi anlamadım zaten. @Teknik Analiz bu konuda farklı düşüncelere sahip. Yazılarında bahsi geçen gizemli püf noktaları neyse artık :):)

Çanak çömlek, tarak kürek işte... Di Cabrio'nun "Para Avcısı" filminin başındaki restoran sahnesinde de değinildiği gibi, insanların gözünü boyamak için ortaya atılan şeyler bunlar. Ortada formasyonlardan fazlası var benim anladığım. Bunun haricinde de pek bişi anlamadım zaten. @Teknik Analiz bu konuda farklı düşüncelere sahip. Yazılarında bahsi geçen gizemli püf noktaları neyse artık :):)
Sırrını çözen kazanır diyor işte @Teknik Analiz herşey formasyon değil. Öyle olsa çocuk oyuncağı haline gelir bu iş

ylı anlatım olmasa da grafikler yararlı gözüküyor. Entry yazan yer pik noktalarını gösterirken, TP yazan yerler alım, SL yazan yerler satış noktalarını gösteriyor diye yorumladım kendime göre.
Formasyon olayı hayalperest işi. Gündelik bilgilerle para kazanılmaz.

@KriptoLuis ben hiç gizemli konuşan biri olamadım. 😂
@Teknik Analiz katılıyorum sana kesinlikle70 li senelerin formasyonları ile iş yapılmaz ama bazıları hala işe yarar durumda özellikle adam eve formasyonuna bayılıyorum

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,205
Kullanıcılar
6,744
Son üye
mehdem821
Geri