Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Telegram bottan LTC kazanın

Arkadaşlar yeni bir bot keşfettim herhangi bir ödeme fln yapmıyorsunuz sadece makina satıp alıyorsunuz size verilen parayla, arada girer toplar çıkarsınız 0.02 LTc oluncada ödeme vereceğini söylüyor

Refli link: https://t.me/CryptoStashBot?start=947797393
Refsiz linki bulamadım da telegrama stash minig yazarsanız çıkar büyük ihtimal böyle buldum ben.

Refimden girerseniz bana faydanız oluyor o yüzden olan olmayan herkese şimdiden teşekkür ederim

Sonuç ne oldu peki ödeme limitine ulaştınız mı ? Ödemediler mi ?

Forumda 3 tane telegram bot topiği var ama ödeme yaptığına dair tek bir kanıt yok. Keşke konuyu açıp bırakmasak ve bilgi versek..

Forumda 3 tane telegram bot topiği var ama ödeme yaptığına dair tek bir kanıt yok. Keşke konuyu açıp bırakmasak ve bilgi versek..
forumda biz bunlara karşı olduğumuzu belirttik,
genel olarak bunlar ponzi zaman ve emek harcadığınıza değmez.
eğer zamanınız varsa forumumuzda bitcoin kazanabiliyorsunuz.
emek vererek güzel kazançlar elde edersiniz.
ayrıca ödeme kanıtları kategorimiz mevcut ama açık ve net telegramda hepsi ponzi (Dolandırıcı)

forumda biz bunlara karşı olduğumuzu belirttik,
genel olarak bunlar ponzi zaman ve emek harcadığınıza değmez.
eğer zamanınız varsa forumumuzda bitcoin kazanabiliyorsunuz.
emek vererek güzel kazançlar elde edersiniz.
ayrıca ödeme kanıtları kategorimiz mevcut ama açık ve net telegramda hepsi ponzi (Dolandırıcı)
Evet paylaştığınız videoyu seyrettim. Güzel bir sistem kurmuşsunuz, tebrik ederim. Ama şu an kazanmaktan çok forumu keşfedip öğrenme aşamasındayım :)

Evet paylaştığınız videoyu seyrettim. Güzel bir sistem kurmuşsunuz, tebrik ederim. Ama şu an kazanmaktan çok forumu keşfedip öğrenme aşamasındayım :)
her konuda destek olabiliriz :)
bazı üyelerimiz açtığı her konuda 5-10 TL kazanıyor bu zor olmasa gerek.
forum sizleri hem öğrenmeye zorluyor hemde öğretirken para kazandırıyor :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri