Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Telegram Claim BTC Bot İle Satoshi Kazanma

kwon

Üstçavuş
Selam arkadaşlar telegramdaki bot ile nasıl satoshi mining yapabilirsiniz onu anlatacağım.

https://t.me/Crypto_Claimer_Bot?start=1376427285 ilk olarak linkten botu başlatıyoruz bizi Claim BTC Bot bölümüne aktarıyor alt kısımdan Start diyoruz.

Sistem otomatik kazım işlemine başlayacak sizin yapmanız gereken 12 saatte bir girip Bonus bölümünden Diamond almanız bu diamondlar seviye atlamanıza yarayacak ilk başta saatlik 16 satoshi kazıyor seviye atladıkça artıyor.Size 500 diamond verecek bu diamond ile Upgrade bölümüne girip Exp satın almalısınız ki saatlik satoshi geliriniz artsın.

Level 0: 16 Satoshi per hour
Level 1: 19 Satoshi per hour
Level 2: 24 Satoshi per hour
Level 3: 31 Satoshi per hour
Level 4: 40 Satoshi per hour
Level 5: 51 Satoshi per hour
Level 6: 64 Satoshi per hour
Level 7: 79 Satoshi per hour
Level 8: 96 Satoshi per hour
Level 9: 115 Satoshi per hour
Level 10: 136 Satoshi per hour
Level 11: 159 Satoshi per hour
Level 12: 184 Satoshi per hour
Level 13: 211 Satoshi per hour
Level 14: 240 Satoshi per hour
Level 15: 271 Satoshi per hour
Level 16: 304 Satoshi per hour
Level 17: 339 Satoshi per hour
Level 18: 376 Satoshi per hour
Level 19: 415 Satoshi per hour
Level 20: 456 Satoshi per hour

İlk 20 seviyeyi gösterdim Toplam 500 seviye var Level 500: 228954 Satoshi per hour 500seviyenin saatlik kazancı.
Yatırım yaparakta diamond yani exp satın alabilirsiniz ama önermiyorum ne kadar güvenilir kesin değil sonuçta bir telegram botu.
Minimum çekim limiti 100000 Satoshi. Extra/Withdrawal bölümünden çekim yapabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece 12 saatte bir girip diamond bonusu alıp exp almak ve kazılan satoshiyi toplamak.

ponzi nedir admin bey
Ponzi ne demek ?

Ponzi saadet zinciri demektir,
Referansla getirirsin herkesi
İlk başlarda kazanırsın ama devamı olmaz,
Ya büyük bir vurgun yapar ponzi sistemi kuranlar yada fişi çekip giderler kısa vadelide olabilir uzun vadelide...
ne kadar uzun vadeli o kadar büyük para demek örn : Çiftlik Bank

Çok uğraştım bu işlerle hep boş zaman kaybı. İnsanların emeği ile para kazanıyorlar. Kaşıkla verip kepçe ile alıyorlar. Sonra da bay bay.

Evet. Tek derdi para olan insanlar tek derdi para olan diğer insanları çok güzel patlatabiliyor. :D

100 k satoshi ödeme limiti. Bayağı fazla. Ödeme kanıtı var mı sağda solda internette?
Botta şu adreslere ödeme yapıldı gibi bildirim geçiyor arada.

bunların ponzi olduğunu biliyorsunuz değil mi arkadaşlar ?
olabilir hocam yatırım yapılmamalı diye belirttim verirse verir gibisinden.
Çok uğraştım bu işlerle hep boş zaman kaybı. İnsanların emeği ile para kazanıyorlar. Kaşıkla verip kepçe ile alıyorlar. Sonra da bay bay.
haklısınız hocam

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri