Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Tellor (TRB) Yükseliş Hedefi

Bonarous

Korgeneral
1618734605137.png

Grafik, AponSOKS1978 kullanıcısının Tradingview'de paylaştığı bir grafiktir. USD değil BTC paritesindedir, yatırım tavsiyesi değildir.

Tellor, off chain yani zincir dışı değerli verileri Ethereum ağına taşımayı mümkün kılan bir protokoldür. Chainlink ile benzer görev görür. Soyut veya somut tüm verileri blockchaine taşıyabilir. Bu alana hizmet eden çok proje yok, Chainlink'e en büyük rakip benim gözümde Tellor.

94,04 dollarlık ath seviyesinden %21 aşağıda, 71,17 dollar değerinde.

Tradingview osilatör ve hareketli ortalamalarına göre TRB/USD paritesinde 1 günlükte SAT, 1 haftalıkta AL sinyali veriyor. Ben bunu da Mayıs'ın ilk haftası elimden çıkarmayı planlıyorum.

Sepete eklediğim diğer kripto paralar:
Phala Network (PHA)
Litentry (LIT)

Yatırım tavsiyesi değildir. Sorumluluk reddi beyanı ve feragatname imzamda yer almaktadır.

Son düzenleme:
Piyasanın sallantısına rağmen paylaştığım fiyatın üzerine %36 koydu.

Ekli dosyayı görüntüle 3870
Grafik, AponSOKS1978 kullanıcısının Tradingview'de paylaştığı bir grafiktir. USD değil BTC paritesindedir, yatırım tavsiyesi değildir.

Tellor, off chain yani zincir dışı değerli verileri Ethereum ağına taşımayı mümkün kılan bir protokoldür. Chainlink ile benzer görev görür. Soyut veya somut tüm verileri blockchaine taşıyabilir. Bu alana hizmet eden çok proje yok, Chainlink'e en büyük rakip benim gözümde Tellor.

94,04 dollarlık ath seviyesinden %21 aşağıda, 71,17 dollar değerinde.

Tradingview osilatör ve hareketli ortalamalarına göre TRB/USD paritesinde 1 günlükte SAT, 1 haftalıkta AL sinyali veriyor. Ben bunu da Mayıs'ın ilk haftası elimden çıkarmayı planlıyorum.

Sepete eklediğim diğer kripto paralar:
Phala Network (PHA)
Litentry (LIT)

Yatırım tavsiyesi değildir. Sorumluluk reddi beyanı ve feragatname imzamda yer almaktadır.
hocam sen grafik paylaşırmıydın :)
devamı gelir umarım :D

$71,17'den girdiğim TRB'leri $98'den sattım az önce. %38 kâr almış olduk bereket versin.

Tellor güzel proje. YTD.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,738
Son üye
Berat28
Geri