Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Tezos ( XTZ ) Trende Devam Ediyor

Daha güzel ve anlaşılır Başlık kullanalım
Herkese iyi geceler
Ocak ayının başında 2 dolar'ken yükseliş trendine giren xtz , grafikteki koridor içerisinde trende devam etmekte olduğu gözlenmektedir.
kendisini koridorun altına atmadığı sürece 4 dolar'ın üzerine çıkması beklenebilir. YTD
xtz.JPG

Son zamanlarda bir çok alt coin nedense yükseliş yaşıyor düşük fiyatta görüp almayan ben grafikleri izlemeye devam ediyorum :cautious:
Günaydınlar, üzülmenize hiç gerek yok bu piyasada fırsatlar bitmez.. Ayrıca gözünüze kestirdiğiniz bir kaç koine yatırım yaparsanız umarım sizin de yüzünüz gülecektir. Sadece elinizdeki sermayeyi tek koine yatırmamaya özen gösterin YTD

Herkese iyi geceler
Ocak ayının başında 2 dolar'ken yükseliş trendine giren xtz , grafikteki koridor içerisinde trende devam etmekte olduğu gözlenmektedir.
kendisini koridorun altına atmadığı sürece 4 dolar'ın üzerine çıkması beklenebilir. YTDEkli dosyayı görüntüle 2221
Screenshot_20210211-115440_TradingView.jpg
#XTZ
Gece yarısı belirlenen hedefe ulaşmıştır.
Günlük grafiğe bakılacak olursa da yoluna devam ettiği görülüyor

hocam bu güzel grafikleri ayrı konular olarak açsak daha güzel olur,
Analizlerin tutmadığı anlaşılırsa zaten bilgi veririz :D çünkü takip ediyoruz :)

şunu demek istedim aslında
bugün yaptınız bir analiz.
yarın bu analiziniz ile ilgili bir grafik koyup açıklama yapacaksanız yeni bir konu açın ve bir gün önceki konuya link verin.

örneğin:
Arkadaşlar bahsetmiştim dün açtığım konuyu şuradan görebilirsiniz kripto para analiz

bugün ise bla bla bla

:)

tekrar teşekkürler.

Günaydınlar, üzülmenize hiç gerek yok bu piyasada fırsatlar bitmez.. Ayrıca gözünüze kestirdiğiniz bir kaç koine yatırım yaparsanız umarım sizin de yüzünüz gülecektir. Sadece elinizdeki sermayeyi tek koine yatırmamaya özen gösterin YTD
çok doğru tespit tek koin üzerinden yatırım herzaman risklidir bölmek riski dağıtmak iyidir tezos bana hiç güvenli gelmedi daha yatırım yapmadım yapmamda

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri