Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Thodex'in Sahibi Yakalanmak Üzere

thief-4173477_640.jpg

TRT Haber’den aktarılanlara göre, 390 binden fazla kullanıcısını mağdur eden Türkiye merkezli kripto para borsası Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer Arnavutluk’ta yakalanmak üzere. Henüz net bir sonuç elde edilemese dahi, 48 saat içinde operasyonun sonuca ulaştırılacağı ifade ediliyor.

Özer, yakalanmasının ardından sınırları içinde suç işlemediğinden dolayı Arnavutluk’ta yargılanmayıp önce İnterpol’e teslim edilecek oradan da Türkiye’ye iadesi gerçekleşecek.

Daha önce Özer’e yardım ettiği görüntülerle tespit edilen Altjan Canaj isimli Arnavutluk vatandaşının yakalandığı ve Özer hakkında verdiği bilgiler sayesinde operasyonun derinleştiği aktarılan bilgiler arasında yer alıyor.

TRT Haber bu bilgileri üst düzey bir emniyet yetkilisine dayandırıyor.

Ben hala umutluyum nedense.
Türkiyeye dönüp dediği şekilde herkesi parasını ödeyeceğini düşünüyorum.
Umutla bakmak güzel şeydir. Hayata bağlı tutar
Umarım haklıyımdır.

İkince kez yakalanma haberi oluyor bakalım sonuç ne olacak.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri