TIDAL / USDT - $0.019086 Konusunda Yorumlarınız

  • Stop-Loss: Daha büyük düşüşler yaşanabileceğini ön görerek, kaybı durdurmak amaçlı konulan satış emri.

Mühürdar

Uzman Çavuş


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #41

Tidal Finance x bZx Protocol Partnership​

13.09.2021 by Lida Dinnero
Tidal Finance x bZx Protocol Partnership

Tidal Finance announced its partnership with bZx protocol to boost the security of bZx platform and help launch its initial coverage pool.
Tidal Finance is a decentralized discretionary mutual cover protocol offering the DeFi community the ability to hedge against failure of any DeFi protocol or asset.
With this collaboration, Tidal Finance will sufficiently protect the smart contracts created on both Fulcrum and Torque by building a mechanism that utilizes insurance reserves to insure them against any hacks/malicious actors. The bZx team also intends to build in future integrations into it’s yield optimization features.
Tidal will also work closely with the bZx team to launch its initial coverage pool. With bZx participation, Tidal finance could offer more coverage to insure buyers and increase LP’s returns.
“With increasing locked value of the protocol, the bZx team has been searching for different solutions to hedge hack risks” said Chad Liu, the CEO of Tidal Finance. “I am glad to see that bZx team recognizes the value of Tidal platform.”
Tidal is taking significant strides towards providing leveraged insurance across DeFi. We’re excited to partner with them on the initial coverage pool and future yield optimization integrations. ~ Tom Bean, CEO and Co-founder of bZx.

About bZx​

The bZx protocol is an Ethereum-based decentralized platform built for DeFi lending and margin and leverage trading that differentiates itself from competitors through a smart contract-powered token system. bZx protocol’s unique architecture ensures that the gas fee associated with using bZx does not increase along with the number of assets supported by the platform.

About Tidal Finance​

Tidal.Finance makes DeFi safer by providing insurance coverage for assets across chains in custom balanced liquidity pools. With Tidal, users can select risk pools by choosing any combination of protocols/assets and their coverage terms (premium, cover period, etc). Liquidity Providers, on the other hand, can invest in pools that suit their risk/reward ratio.
📰 INFO
https://medium.com/tidal-finance/ti...otocol-providing-asset-insurance-8028f1a6ffd0

Tidal Finance x bZx Protokol Ortaklığı​

13.09.2021 tarafından Lida Dinnero
Tidal Finance x bZx Protokol Ortaklığı

Tidal Finance , bZx platformunun güvenliğini artırmak ve ilk kapsama havuzunu başlatmaya yardımcı olmak için bZx protokolü ile ortaklığını duyurdu.
Tidal Finance, DeFi topluluğuna herhangi bir DeFi protokolünün veya varlığının başarısızlığına karşı korunma olanağı sunan, merkezi olmayan, isteğe bağlı bir karşılıklı koruma protokolüdür.
Bu işbirliği ile Tidal Finance, hem Fulcrum hem de Torque üzerinde oluşturulan akıllı sözleşmeleri, onları herhangi bir hack/kötü niyetli aktöre karşı sigortalamak için sigorta rezervlerini kullanan bir mekanizma oluşturarak yeterince koruyacak. bZx ekibi ayrıca, getiri optimizasyon özelliklerine gelecekteki entegrasyonları da eklemeyi planlıyor.
Tidal ayrıca ilk kapsama havuzunu başlatmak için bZx ekibiyle yakın bir şekilde çalışacak. bZx katılımıyla, Tidal finansmanı, alıcıları sigortalamak ve LP'nin getirilerini artırmak için daha fazla teminat sunabilir.
Tidal Finance CEO'su Chad Liu, “Protokolün artan kilitli değeri ile bZx ekibi, hack risklerinden korunmak için farklı çözümler arıyor” dedi. "bZx ekibinin Tidal platformunun değerini anladığını görmekten memnunum."
Tidal, DeFi genelinde kaldıraçlı sigorta sağlama yolunda önemli adımlar atıyor. İlk kapsam havuzunda ve gelecekteki getiri optimizasyonu entegrasyonlarında onlarla ortak olmaktan heyecan duyuyoruz. ~ Tom Bean, CEO ve bZx'in Kurucu Ortağı.

bZx hakkında​

bZx protokolü, DeFi kredisi ve marj ve kaldıraç ticareti için oluşturulmuş, akıllı sözleşmeyle çalışan bir token sistemi aracılığıyla kendisini rakiplerinden ayıran Ethereum tabanlı merkezi olmayan bir platformdur. bZx protokolünün benzersiz mimarisi, platform tarafından desteklenen varlık sayısı ile birlikte bZx kullanımıyla ilişkili gaz ücretinin artmamasını sağlar.

Gelgit Finansı Hakkında​

Tidal.Finance, özel dengeli likidite havuzlarında zincirlerdeki varlıklar için sigorta kapsamı sağlayarak DeFi'yi daha güvenli hale getirir. Tidal ile kullanıcılar, herhangi bir protokol/varlık kombinasyonunu ve bunların kapsam koşullarını (prim, teminat süresi, vb.) seçerek risk havuzlarını seçebilirler. Likidite Sağlayıcılar ise risk/ödül oranlarına uygun havuzlara yatırım yapabilirler.
📰 BİLGİ
https://medium.com/tidal-finance/ti...otocol-providing-asset-insurance-8028f1a6ffd0
Şununla pay
 

Bu Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam: 1, Üyeler: 0, Misafirler: 1)

Who Read This Thread (Total Members: 4)

Üst