Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

TKO coin Binance

kriptos

Kıdemli Çavuş
Binance üzerinde yeni listelenen bir coin 10 doları görmüş ve şu an 3 civarlarında bu kadar hype a hızlı başladı. Stake edilen her BNB için yaklaşık 7 adet TKO verilmiş. 1 BNB Stake eden bir günde 20 dolar ekstradan kazandı. :D Keşke elimdeki tüm BNB leri stake etseydim dedim resmen.

10 USD den açıldı, sanırım 4,05 ten geldi ilk satış çünkü inanılmaz aşağı sarktı 10 USD ütopik olmasına rağmen aklıma gelmedi değil fakat emir vs. koysam da çalışmazdı diye düşündüm açıkçası.Yoğun ilgiden dolayı az bir coin ile yetineceğiz ama her halukarda şu an için kısa vadede gayet güzel ve karlı oldu.

Binance üzerinde yeni listelenen bir coin 10 doları görmüş ve şu an 3 civarlarında bu kadar hype a hızlı başladı. Stake edilen her BNB için yaklaşık 7 adet TKO verilmiş. 1 BNB Stake eden bir günde 20 dolar ekstradan kazandı. :D Keşke elimdeki tüm BNB leri stake etseydim dedim resmen.
Binance de işlem yapılmadan önce hangi pazarda işlem görüyor bunlar

Hocam zaten BNB varsa ve satmayı düşünmüyorsanız stake etmemek saçmalık. :) Dururken kazandırması yerine boş boş durmuş oluyor...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri