Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

TLM Alien World Nedir Nasıl kazanılır

Öncelikle TLM projesi , wax ağı üzerinde çalışan alien world adlı oyunun bir nft projesidir .
Oyunda nft kartları satın alarak gezegenler de ve gezegen içi bölgeler de kazım yaparak TLM coin kazanıyoruz .
Bu kazandığınız TLM coin sizin elinizde ki kartlara bağlı olarak artıyor veya azalıyor .

Ekli dosyayı görüntüle 3683

Sistem kısaca resimde ki gibi işliyor ,
Kazım gücünüz = Alanın kazım gücü * 1. kart kazım gücü + 2. kart kazım gücü + 3. kart kazım gücü = örnek olarak %5 Madencilik ödülü ise
%5 * gezegenin madencilik havuzu ile ölçülüyor .

Başlangıçta size oyun sadece bir kürek vermektedir .

Eğer oyuna yatırım yapmak isterseniz wax satın alıp cüzdanınıza göndermeniz gerekmektedir .
Wax şuan kucoin de bitrexxte satılmaktadır .
Ku coin kayıt olmak isterseniz :

Oyunun linki : https://play.alienworlds.io
Peki wax satın aldık nasıl eşya alacağız ve yükleyeceğiz derseniz
Öncelikle https://wax.atomichub.io kayıt olmanız gerekmektedir . Daha sonra buradan alacağınız cüzdanınız (benim adresim) xokay.wam (evet adresler bu şekilde )
xokay.wam a çekim yapmanız gerekmekte (hızlı bir şekil de olur )
Daha sonra market kısmından kazım yapacağınız aletleri satın almanız gerekiyor burada 2 nokta var ,

1 Tlm mi kazanmak istiyorsunuz ?
Eğer öyleyleyse madencilik gücü yüksek ürünler almanız gerekiyor örneğin drill veya capasitor gibi
2 NFt mi kazanmak istiyorsanız Attactor tarzı bir ürün almanız gerekmekte .

Başlangıçta tavsiyem tlm kasmak isteyenler için 3 drilldir şuan ki kurdan fiyatı 240 wax = 60 dolar (bir hafta önce 12 dolara 2 drill aldım :/ )
Şuan 2 drill ile ortalama 6 dakika da bir 0,5 - 1 arası tlm kazanıyorum = 30 - 60 cent arasında kısaca .

Normal de item 1 kere kullana biliyorsunuz eğer 1 den fazla kullanmak isterseniz elle eklemeniz lazım .
Oda bu şekil de oluyor video

Şimdi itemları satın aldık , kazım yapacağız nereyi seçmemiz lazım diye sorarsanız oda tamamen size kalıyor , sürekli tıklama yapa bilir misiniz yoksa uzun süre beklemek mi sizin için daha iyi.
Buradan bekletme sürelerine bakarak ve komisyonu en az seviye de olan alanlardan birini bulmanız lazım .
Tavsiyem kevian 31.9 ben burada kazım yapıyorum .
Kazım yapılıcak yeri de seçtikten sonra geriye kalan tek şey madenciliği aktif etmeniz , madencilik aktif edildikten sonra claim yapıyoruz ve belli süre bekliyoruz , süre eşyalarınız ve kazım yaptığınız yere göre değişiyor daha sonra sürekli faucet gibi madenciliği başlatıp claim yapıp tekrar aktif etmek kalıyor geriye .,

Anlamadığınız bir yer olursa yorumlar da sora bilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım . Herkese iyi forumlar .

Yatırım Tavsiyesi Değildir .
Benim maden bölgeleri konusunda kafama bir şey takıldı. ben naron da mınıng 2,3 nft 1.6 veren 0 komisyonlu bir bölgedeyim 14 dakika bekliyorum mınıng için. sizin olduğunuz yer hem rarity hem de mınıng açısından daha alt seviyede epeydir bu oyunda olduğunuz için neden o bölgeyi seçtiğinizi merak ettim avantajı nedir?

Oyun ile ilgili istatisklerin tabloları günceldir .
Screenshot_1.png
Screenshot_2.png
Screenshot_4.png

Benim maden bölgeleri konusunda kafama bir şey takıldı. ben naron da mınıng 2,3 nft 1.6 veren 0 komisyonlu bir bölgedeyim 14 dakika bekliyorum mınıng için. sizin olduğunuz yer hem rarity hem de mınıng açısından daha alt seviyede epeydir bu oyunda olduğunuz için neden o bölgeyi seçtiğinizi merak ettim avantajı nedir?
Komisyon ve kazım gücü dışında nft oranı kaç madenci kazıyor ve gezegen havuzu gibi kavramlar da önemli bu yüzden aslında her gün kazım yerini değiştiriylrum sabit bir yere bağlı değilim

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,232
Kullanıcılar
6,715
Son üye
stepetas
Geri