Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Torum (XTM) İle Kazanalım!

social-media-3846597_640.png

Torum (XTM) İle Hep Birlikte Kazanalım!

Bugün sizlere yeni bir sosyal paylaşım platformu olan Torum’dan bahsedeceğim. Bu platform kripto para dünyasına yönelik oluşturulmuş Facebook benzeri bir platform. Tıpkı Facebook kullanır gibi kullanabiliyor ve kazanç elde edebiliyorsunuz. Platformun kendine ait XTM isimli bir tokeni var. Bu token hem ERC 20 hem de BEP 20 tabanlı bir token. 2021 yılın 2. çeyreğinde XTM’nin hem merkeziyetsiz hem de merkezi borsalarda listelenmesi planlanıyor.

Platformun henüz mobil uygulaması yok ama cep telefonunda tarayıcı üzerinden kullanabiliyorsunuz. Örneğin, Crome’dan platforma ulaşabilirsiniz. İleride mobil uygulama çıkartacaklarını da belirtiyorlar.

Yeni bir proje olduğu içi kullanıcı sayısını arttırmaya yönelik referans çalışması yapıyorlar. Herhangi birinin referansıyla kayıt olan kişiler 35 XTM kazanıyorlar. Elbette referans linkiyle kaydoldukları kişi de yine 35 XTM kazanıyor.

Bu linkten kaydolun ve 35 XTM’nizi hemen alın ve yaptığım bu güzelliği de unutmayın :)

Benim linkimden kayıt yaptıran arkadaşlar beni takip ederlerse ben de onları takip edeceğim. Hatta platform içinde tüm takipçilerimi birbirini takip etmeleri konusunda teşvik edeceğim. Böylece kendi aramızda bir topluluk oluşturarak destek olabiliriz. İşi şansa bırakmadan birbirimizin gönderilerini beğenerek Torum içinde kendi aramızda bir ekosistem oluşturabiliriz.

Platforma kayıt olduktan sonra bazı görevler var. Bunlar, Facebook’taki gibi paylaşım, beğeni ve takip görevler. Bu görevler günlük, haftalık, bir kereye mahsus ve özel görevler olarak 4 başlık altında toplanıyor. Görevleri yerine getirdiğinizde platformun kendi tokeni XTM’den kazanabiliyorsunuz. Ayrıca yaptığınız paylaşımların aldığı beğenilerle de yine XTM kazanabiliyorsunuz. Platformun kullanımı gayet kolay. Görevleri yapmak da oldukça basit.

Parlak ve güzel bir proje olan Torum henüz yeni bir platform. Bu tür projeler özellikle ilk çıktıklarında güzel kazançlar sunuyorlar. Kullanıcı sayıları arttıkça verilen ödül miktarları da düşüyor. O yüzden en başından projeye katılarak yüksek ödül miktarlarından faydalanmak akıllıca olur diye düşünüyorum.

2021 yılının 2. yarısında Torum projesinin kendine ait bir NFT pazarı, bir staking sistemi ve kripto para madenciliği yapılabilecek Blockchain tabanlı oyunları olacak. Yani sadece bir sosyal paylaşım platformu olarak kalmayacak. Bu durum, Torum ekosisteminin büyüyeceği anlamına gelebilir.

Torum’un ortakları arasında PolyNewtwork gibi projeler var. PolyNetwork, Elrond ve Zilliqa gibi projelerin zincir arası işlem yapmasını sağlayan bir ağlar arası geçiş sistemidir.

Son zamanların oldukça aktif borsaları arasında yer alan BKEX borsası da Torum’un destekçileri arasında yer alıyor.

XTM’nin maksimum arzı 1 milyar adettir.

Torum projesinin 9 kişiden oluşan bir geliştirici ekibi var. Bunların arasında Lead Mobil geliştiricisi bir Türk.

torum ekip.GIF

Bilgi için teşekkürler
Sisteme üye oldum. Gayet kolay görevler var.
Kullanıcı adım; Gknacr
Birbirimizi takip ederek görev ödüllerini daha hızlı kazanabilir ve kendi çevremizi oluşturabiliriz arkadaşlar.

Xtm yabancı bir isim gibi gelmiyor projeleri geleceği güzel gibi duruyor başarılı altyapı ve arkasında sağlam ekip var benim görüşüm bu gelecek vaad eder mi onu bilemiyorum kendi araştırmalarınızı yapabilirsiniz herkese bol kazançlar

Xtm yabancı bir isim gibi gelmiyor projeleri geleceği güzel gibi duruyor başarılı altyapı ve arkasında sağlam ekip var benim görüşüm bu gelecek vaad eder mi onu bilemiyorum kendi araştırmalarınızı yapabilirsiniz herkese bol kazançlar
Güzel bir proje. Öncelikle bir sosyal medya platformu olması ve tokenini sıradan bir airdrop yerine platformda aktif olan kullanıcılar arasında dağıtması, sağlam bir ekosistem oluşturmasına yarayabilir.

Oluşturduğu bu ekosistemi hem staking hem de NFT pazarı için de kullanabilirler ileride.

Üstelik maksimum arzı da çok yüksek sayılmaz. Sadece 1 milyar adet. Bu da, şimdiden biriktirirsek ileride iyi kazançlar elde edebiliriz demek. Değeri artacak bana göre. YTD.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri