Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Torum (XTM) İle Kazanalım!

Proje çok güzel ama platforma Türkçe dil desteği gelirse ülkemizden katılımın daha fazla olacağını düşünüyorum. Bu haliyle de epey Türk katılımcı var ama ilk bakışta biraz karışık ve zor görünebiliyor. Bu da sürekliliği biraz azaltıyor. Umarım yakın zamanda Türkçe kullanıma sunulur.

Takip etmek isteyenler için profilim; https://www.torum.com/u/gknacr

Aslında ne kadar çok paylaşım yapıp ön planda kalırsan o kadar çok artacaktır. Ben profilime beni takip edeni takip edeceğimi belirten bir yazı yazdım. Etkisi olmuş olabilir. :)

torrum.GIF

Torumla ilgili küçük bir ek yapayım.

Toplamda 5 farklı basit görev var.

5 gönderiyi beğenmek
Başkasının 1 gönderisini paylaşmak.
Kendi ana sayfanda 1 gönderi paylaşmak
Katıldığın bir klanın sayfasında 1 gönderi paylaşmak.

Bu görevleri günlük yaptığınızda 5,5 adet XTM kazanıyorsunuz.
1 hafta boyunca her gün giriş yaparsanız ekstradan 20 XTM daha kazanıyorsunuz. Yani 1 günde yaklaşık 9,5 XTM kazanabiliyorsunuz en az.

2 ay gibi kısa bir sürede Torum hesabımda biriken XTM miktarı 1000'i geçti. Şimdi listelenmesini ve elbette fiyatının güzel bir seviyeye gelmesini bekliyorum. Hala üye olmadıysanız fırsat kaçmış değil.

Ekli dosyalar

• torummmmmmm.GIF
    torummmmmmm.GIF
    19.3 KB · Görüntüleme: 81

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,209
Kullanıcılar
6,740