Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bilgi Total Value Must Be At Least 10

Binance kripto para borsasında total value must be at least 10 bu hatayı alan arkadaşlara kısa bir bilgi olsun diye açıklama yapmak istedim

total value must be at least 10 hatası arkadaşlar borsanın alım satım limitlerinde koymuş olduğu bir kuraldır.

bu total value must be at least 10 hatası şunu demek istiyor

Ben bir limit koydum minimum alım emrinin bu limit altında girerse böyle bir hata alırsın benim belirlediğim limitler altına emir girme.

Güncelleme 1
Cüzdan soygunlarının önüne geçmek için koyulmuş bir kural. Atıyorum ben sizin cüzdanınızı hackledim veya siz benim sattığım trade botumda Binance'in trade emri verilebilen API'ını kullanıyorsunuz, sizin 1 BTC'nizi $10 ile satışa koyup kendi hesabımdan almamı engelleyen bir kural.

Güncelleme 2
Kripto Paralar Hakkında Bilgi Almak İstiyorsanız Şiddetle Şu Kategoriye Bakmanızı Öneririz.

Cüzdan soygunlarının önüne geçmek için koyulmuş bir kural. Atıyorum ben sizin cüzdanınızı hackledim veya siz benim sattığım trade botumda Binance'in trade emri verilebilen API'ını kullanıyorsunuz, sizin 1 BTC'nizi $10 ile satışa koyup kendi hesabımdan almamı engelleyen bir kural.

• Beğen
Tepkiler: Juf
net bilgiler gelmesi güzel oldu... teşekkürler ilk mesaja alalım bunuda.

Mantığını merak ediyordum demek buymuş :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri