Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Trading View Teknik Analiz Nasıl Kullanılır?

EfeKaan

Üstçavuş
Merhabalar, diyelim bir coini almak istiyorum fakat trading viewde güçlü sat sinyali var 1-5-15dklık ve 1-4 saatlikte. Almak istediğim coin için güçlü sat göstermesine rağmen coin anlık olarak %1-2'lik artış yaşıyor. Bu normal mi. Bu analizler nasıl kullanılır?

Merhabalar, diyelim bir coini almak istiyorum fakat trading viewde güçlü sat sinyali var 1-5-15dklık ve 1-4 saatlikte. Almak istediğim coin için güçlü sat göstermesine rağmen coin anlık olarak %1-2'lik artış yaşıyor. Bu normal mi. Bu analizler nasıl kullanılır?
normal hocam yalnız güçlü al sat vb. durumlara güvenerek hareket etme.

Güçlü al, güçlü sat kendi indikatörlerine ve hareketli ortalamalara göre belirleniyor. Ama bazen çok fena yükselmiş bir coin oluyor ve mantıken tüm ortalamaların üstünde olduğundan güçlü al diyor. Bu gibi durumlara dikkat edin.

Ben mesela kripto takipçisinden güçlü alları listeliyorum tek tek grafiklerine bakıyorum olumlu varsa öyle alırım. Sadece o yazıya bakarak alınmaz.

İndikatörlere güven bazen yükselir düşer ama uzun vadede düşeceğini belirtiyor. Tabii yanilabilir ama ben olsam almazdım daha binlerce coin var onlara bak derim. Yatırım tavsiyesi değildir

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,731
Son üye
kenanx
Geri