Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Trend Olan 5 Kripto Para

image-3375234_1280.png

Trend Olan 5 Kripto Para

CoinGecko, öncelikle kripto para birimleri olmak üzere kripto para borsaları ve diğer kripto para dünyası ile ilgili birçok bilgiye ve istatistiğe ulaşılabilen CoinMarketCap benzeri, popüler bir platform.

Bu platformda kullanıcılar tarafından en çok merak edilerek aranan popüler kripto para birimlerine yeniden göz atıyoruz.

CoinGecko platformunda en popüler olan ilk 5 kripto para birimi şu şekilde:

My DeFi Pet (DPET)

My DeFi Pet, DeFi ve koleksiyon ürünlerinin yer aldığı bir sanal evcil hayvan oyunudur.

BSC tabanlı olan DPET token, Ethereum ağı üzerinde de çalışabilmektedir. Maksimum arzı 100 milyon olan DPET’in piyasa değeri 54 milyon dolar civarındadır. Son 24 saatte %110 oranında artış yaşayan DPET’in mevcut fiyatı 4,50 dolar seviyelerinde.

DPET, Pancakeswap (DPET/WBNB), Unıswap (DPET/ETH), Bibox (DPET/USDT) ve MEXC Global (DPET/USDT) borsalarında belirtilen ticaret çiftleriyle listelenmektedir.

Axie İnfinity (AXS)

Axie İnfinity, Blockchain tabanlı ilk NFT oyunları arasında yer alan bir platform.

Platformun tokeni olan AXS, ERC 20 tabanlı bir token. Maksimum arzı 270 milyon olan AXS’ın piyasa değeri 1,33 milyar dolar civarında. Son 24 saatte %10 değer kazanan AXS’ın mevcut fiyatı 24,20 dolar seviyelerinde.

AXS, Binance, Huobi, Gate, Uniswap, Sushiswap gibi daha pek çok borsada listeleniyor.

Million (MM)

Million (MM), ERC 20 tabanlı bir kripto para projesi. Piyasaya henüz Temmuz başı çıkan proje, eski Google ve Facebook teknoloji lideri olan Techlead tarafından oluşturuldu.

Piyasa çıkalı henüz 10 gün olan MM, 4 Temmuz tarihinde sadece 27 dolar seviyelerindeydi. 14 Temmuzda ise 199 dolar seviyelerini gören MM, şu anda 169 dolar seviyelerinde yer alıyor.

Maksimum arzı yalnızca 1 milyon adet olan MM, Uniswap (MM/UDC, MM/ETH, MM/USDC) ve Paraswap (MM/DAI) borsalarında belirtilen ticaret çiftleriyle listeleniyor.

Metahero (HERO)- Dikkat Edilmesi Gereken Bir Proje

Metahero (HERO), kullanıcıların 3D tarama teknolojisiyle hem kendilerinin hem de gerçek dünya varlıklarının birebir kopyasından oluşan NFT’ler yapabileceği bir hizmet sunmaya hazırlanan bir kripto para projesi.

Bu teknoloji sayesinde kullanıcılar, aynı zamanda gerçek sanat eserlerinin dijital karşılıklarını yapabilecek.

Sanal gerçeklik teknolojisi sayesinde oluşturulan dijital varlıklar çevrimiçi olarak sosyal medya platformlarında da kullanılabilecek.

Aslında çok güzel bir projeye benziyor bu proje. Bu kadar popüler olmasına şaşmamak lazım. 2021 ve 2022 yılına damga vurma potansiyeli olan bir proje olduğu düşünülüyor.

BSC tabanlı bir token olan HERO’nun maksimum arzı 10 milyar adet. 7 Temmuz 2021 tarihinde piyasaya sürülen HERO, şimdiden 35,4 milyon dolar piyasa değerine ulaşmış durumda. HERO’nun mevcut fiyatı ise 0,0079 dolar seviyelerinde.

HERO, şu anda Pancakeswap borsasında HERO/WBNB ticaret çiftiyle listeleniyor.

Elrond (EGLD)

CoinGecko platformunda aranan en popüler 5. kripto para birimi olan ELRD, kendi ağına sahip bir projedir. Elrond bir akıllı sözleşme platformudur. Yeni nesi l internet teknolojileri için bir ekosistemdir.

Maksimum arzı 20,397,843 olan EGLD’nin piyasa değeri 1,6 milyar dolar civarında. Mevcut fiyatı 83,9 dolar seviyelerinde olan EGLD, Binance, Gate, Okex gibi daha pek çok borsada listeleniyor.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Ya biz bu millete anlatamadık. Kuralları okumak yok, saçma sapan tek kelimelik yorumlar, forumun tabelası bunun gibiler yüzünden mahvoluyor. Gel de banlama şimdi.

ben kripto paraların ilk çıktığı zamanlar ilk çıktığı zamanlar demeyeyim yalan olur daha çok bilinmiyoken 1 bitcoin in 40000 tl olduğu zaman abim bana söylemişti bu süre çok uzun bir zaman da değil aslında ama şimdiye bakarsak o zaman 1 bitcoin alan kişi şimdi 370k civarında baya bir artış var mesela ama o zamanda insanlar pek güvenmiyodu ama o zaman alanlar şuan para saçıyor mesela bikaç şey önce bitcoin 400k civarındaydı ama suan 370k diyolar düşmüş evet düşmüş ama bunu diyenlerin bence bir öoğu kardan zarar etmiş ve hala konusuyo :D biraz komik bana sorarsanız ben bitcoine merakım var ama batma yani batmadan ziyade o ekleyeceğim paranın gitme korkusu bende var şimdi diyeceksiniz bre mübarek sen ne kadar yatıracan ben 200 tl yatırmayı düşünüyom öyle al sat yapıp ama 200 tl ded çok az bilmiyorum işte öyle ya

ben kripto paraların ilk çıktığı zamanlar ilk çıktığı zamanlar demeyeyim yalan olur daha çok bilinmiyoken 1 bitcoin in 40000 tl olduğu zaman abim bana söylemişti bu süre çok uzun bir zaman da değil aslında ama şimdiye bakarsak o zaman 1 bitcoin alan kişi şimdi 370k civarında baya bir artış var mesela ama o zamanda insanlar pek güvenmiyodu ama o zaman alanlar şuan para saçıyor mesela bikaç şey önce bitcoin 400k civarındaydı ama suan 370k diyolar düşmüş evet düşmüş ama bunu diyenlerin bence bir öoğu kardan zarar etmiş ve hala konusuyo :D biraz komik bana sorarsanız ben bitcoine merakım var ama batma yani batmadan ziyade o ekleyeceğim paranın gitme korkusu bende var şimdi diyeceksiniz bre mübarek sen ne kadar yatıracan ben 200 tl yatırmayı düşünüyom öyle al sat yapıp ama 200 tl ded çok az bilmiyorum işte öyle ya
Biraz boş mu yapıyorsun ne ;)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri