Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Tron Kurucusu Justin Sun tarafından önemli açıklamalar

Ekran Görüntüsü (1122).png

Ripple ve XRP’den Sonra Sırada Kim Var? sorusunun cevabı coinkolik sitesindeki bir haberle gündeme getirilmiş.

Yayınlanan haberin işaret ettiği madeni para TRX. Tron’un 2017 ICO’su sebebiyle ABD düzenleyicileri tarafından dava edildiğine dair ortaya çıkan ve haber sitelerine de yansıyan iddiaların Tron kurucusu Justin Sun tarafından kabul edilmediği bildiriliyor. Justin Sun tarafından yapılan ilk açıklamalara göre, 2017 Tron ICO’suyla ilgili olarak ,her hangi bir ülkenin düzenleyicisinden hiç bir şekilde bir resmi yasal düzenleme bildirimi alınmadı.

Bu konuda açıklama yapma gereği duyan Çinli gazeteci Colin Wu ise, SEC tarafından Ripple‘a karşı açılan davadan sonra, bir sonraki araştırılacak blok zincirinin hedefinde USDT, TRX, LINK, BNB ya da ADA olabileceğini iddia etti.

Twitter’dan yatırımcılara açıklamalarda bulunan Sun, üçüncü taraflar tarafından yayılan bu tür iddialara inanılmamasını istedi.

Ekran Görüntüsü (1120).png

İlgili haber kaynağından derlenmiş olup, yatırım tavsiyesi değildir.

..

Haber veya iddia eden kaynaklar aynı olabilir mi bilmiyorum ama TRX ismi çok sık söylenmeye başladı.
Adam saadet zinciri gibi çok ciddi gelirler vadetmeye başladı, Steemit i aldı, DLive I aldı, bittorent i aldı. Sürekli para üretip sürüyor piyasaya. Amaç var mı dersen BTT fason bir proje oldu. DLive popülerliğini kaybediyor. Steemit eski şaşalı günlerini arar oldu. Kendi ürettiği fason projeleri söylemiyorum bile. Adam söylemlerinin arkasında bile durmuyor. Her an patlatıp gidecek bir potansiyeli olan biri gözüyle bakıyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,151
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri