Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Tron sizce 1$ olur mu?

atatuncay47

Uzman Çavuş
Tron 1 dolar olur mu? Olursa ne zaman olur? Sizden şahsi düşüncelerinizi belirtmenizi rica ediyorum tabiki grafiğe bakılırsa bu işin çok zor ve zaman alacağını biliyorum, ben sizin şahsi düşüncelerinizi merak ediyorum.
YTD

Son düzenleme:
Tron kripto piyasasına dahil olduğum süreden beri sebepsiz yere en çok uzak durduğum kripto paralardan bir tanesi. O yüzden konu hakkında bir fikrim yok fakat bilgisi olan biri grafiklere göre vs. fikrini belirtirse öğrenmeyi çok isterim. YTD

Benim de sebepsiz sempati duyduğum coinlerden. Bu ağın alt coinlerine de her zaman yatırım yapmışımdır. 25 kuruşlardan 1 tl fiyatlarına çıkışı de çok uzak bir geçmişte değildi. Justin Sun gerçekten bazı kesime çok antipatik geliyor muhtemelen sürekli ağındaki tokenlere bir pump hareketine girmesi ve Elon Musk ile ortak davranışları ve daha bir çok özellikleri sayılabilir sevilmeme nedeni olarak. Tüm bu sevmeme nedenlerini bi tarafa koyduğumuzda ben ağının hızlılığının geliştirilebilir olduğunu düşünsem de ucuzluğunu seviyorum ve kullanıyorum. Gündemde durdukça süre uzasa da 1 dolar olabilir. Bunun geçekleşebilmesi için 68 Milyar$ olan XRP'yi, 70 Milyar$ olan Doge'yi geçmesi veya bir kısmının yakılması gerektiğini de belirtelim.

kripto paralar artık hayatın bir parçası bunu hiçbir devletin kaldırma gücü yoktur. Devletler yapacakları açıklama ve yasaklarla ancak fiyat etkilemesi olur.
Ytd
Aslında haklısın artık kripto paralar hayatımızın bir parçası lakin kripto paralar vasıtasıyla günümüzde suç oranlarının sayısı ve evde oturarak bedava para kazanmak isteyenlerin sayısı oldukça arttı bana kalırsa devletin yaptırımı vergi üzerinden olacak hatta insanları caydırmak için belki farklı yollara başvuracaklar örnek diyanet ve bazı hocaların açıklamasına göre kripto paranın caiz olmadığını ve tabiri caizse ku*ma*r olduğunu söylüyorlar bence bu bile bazı insanları kripto paradan caydırmaya yönelik bir adım ama yinede sanal paraya yatırım yapan kesimde eğer vergi gelmezse sayının azalacağını düşünmüyorum bu tamamen benim fikrim yanlışım varsa veya farklı bir görüşteyseniz benimle paylaşmanızı rica ediyorum.

Aslında haklısın artık kripto paralar hayatımızın bir parçası lakin kripto paralar vasıtasıyla günümüzde suç oranlarının sayısı ve evde oturarak bedava para kazanmak isteyenlerin sayısı oldukça arttı bana kalırsa devletin yaptırımı vergi üzerinden olacak hatta insanları caydırmak için belki farklı yollara başvuracaklar örnek diyanet ve bazı hocaların açıklamasına göre kripto paranın caiz olmadığını ve tabiri caizse ku*ma*r olduğunu söylüyorlar bence bu bile bazı insanları kripto paradan caydırmaya yönelik bir adım ama yinede sanal paraya yatırım yapan kesimde eğer vergi gelmezse sayının azalacağını düşünmüyorum bu tamamen benim fikrim yanlışım varsa veya farklı bir görüşteyseniz benimle paylaşmanızı rica ediyorum.
Diyanet İşleri Bakanlığı Kripto paralar hakkında arkasında devlet gücü olmadığı için caiz olmadığını söyledi Yani Kripto paralar arkasında devlet gücü barındırdığı zaman alım veya satım yapmak artık caiz olabilir ibaresini kullandı

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,209
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri