TronLink

Minex Partner ile Kripto Kazanmaya Başla!
  • Blockchain: Blokzinciri. İlgili kripto paranın tüm işlemlerinin tutulduğu bir nevi muhasebe defteri.

Vonzarovich

Korgeneral
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)
Level 8 (8X)
Level 9 (9X)
Bağış Yapan Üye


0.00037294
  • 0.00000000  
  • #1
Justin SUN'ın kurucusu olduğu TRON Vakfı tarafından desteklenen ilk TRC20 cüzdanı olma özelliğini taşıyan TronLink kısa süreliğine bir kampanya başlattı. Bu kampanyaya göre TronLink cüzdanını indirip bir arkadaşının kodunu kullananlara kredi veriyor. Ayrıntılar aşağıdaki konudadır.


Justin SUN çok değişik projelerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Kripto para dünyasının haşare çocuğu pozisyonundaki Justin SUN tüm TRX ve TRC10- TRC20 token yatırımcılarını yakından ilgilendiren bir gelişmeye imza atarak TronLink TRC20 Walletini kullanıcıların beğenisine sundu. Aslına bakarsanız oldukça kullanışlı arayüzü bulunan bir wallet. TRON Vakfı tarafından desteklenmesi ve yaptığı ufak tefek promosyonlarda kullanım için cezbediyor.

TronLink TRC20 Walletinin en önemli özelliklerin başında Tron ağına tam erişime sahip olması. yani diğer TRC20 cüzdanların size tam olarak sunamadığı hizmetlerden sonuna kadar faydalanma fırsatına sahipsiniz. Ayrıca yukarıdaki konuda da verdiğim üzere promosyonlarını da yapmaya özen gösteriyor. Özellikle Defi çılgınlığının başladığı ve çeşitli cüzdan, borsa ve tokenların ön plana çıktığı günümüzde Justin SUN2ın ciddi bir hamle ile kullanıcılarına yüklü bir geri dönüş sağlayarak, sadakat programı benzeri bir yapıda TRX, TRC10- TRC20 Tokenları ve TRON Vakfı tarafından desteklenen TronLink cüzdanını kullananları ciddi anlamda ödüllendireceğini düşünüyorum (Yatırım tavsiyesi değildir). Çünkü ilerleyen zamanların artık soğuk cüzdanların yarışına da sahne olacağını düşünenlerdenim.

TronLink TRC20 Walleti indirmek ve kullanmak isterseniz aşağıdaki linkte Crome eklentisi, IOS ve Android uygulamsından size uygun olanı seçebilirsiniz. Özellikle airdroplarla ilgilenen kullanıcıların indirmesini şiddetle tavsiye ederim. Bol kazançlar.

 

Bu konudan Vonzarovich isimli kullanıcıya 0.00000892 Bitcoin verilmiştir

Üst