Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yardım Trust Wallet Cüzdanıma Başka biride nasıl erişebiliyor?

Merhaba Herkese,

Tecrübeli arkadaslardan bilgi yardımı rica ederim.
Trust wallet cüzdanıma bnb ya da eth attığım gibi biri onu iradem ve bilgim dısında çekiyor ama ben 12 kelimelik anahtarımı kimse ile paylasmadım. Tek aklıma gelen 1 kere dappsla cuzdanı bir coin almak ıcın bağladım aklıma o geliyor.
Şimdi bu cüzdanımdan para calan adam PolkaBridge coinimi fark etmedi sanırım ya da Eth fee den dolayı cekemedı, ben bunu kendı baska cuzdanıma nasıl cekebilirim ya da bu diğer adamı nasıl devre dısı bırakıcam. cunku gecen 650 TL değerinde ETH attım, ben işlemi yapana kadar gas fee değişti, 5dk oyalandım, adam o Eth'yi çekti. cuzdanımdan 2.kere para caldırmış oldum. Bana yol gösterebilecek olan varsa minnettar olurum

Merhaba Herkese,

Tecrübeli arkadaslardan bilgi yardımı rica ederim.
Trust wallet cüzdanıma bnb ya da eth attığım gibi biri onu iradem ve bilgim dısında çekiyor ama ben 12 kelimelik anahtarımı kimse ile paylasmadım. Tek aklıma gelen 1 kere dappsla cuzdanı bir coin almak ıcın bağladım aklıma o geliyor.
Şimdi bu cüzdanımdan para calan adam PolkaBridge coinimi fark etmedi sanırım ya da Eth fee den dolayı cekemedı, ben bunu kendı baska cuzdanıma nasıl cekebilirim ya da bu diğer adamı nasıl devre dısı bırakıcam. cunku gecen 650 TL değerinde ETH attım, ben işlemi yapana kadar gas fee değişti, 5dk oyalandım, adam o Eth'yi çekti. cuzdanımdan 2.kere para caldırmış oldum. Bana yol gösterebilecek olan varsa minnettar olurum

Cüzdanınızı bir yere bağladığınız zaman ne private key nede seed kelimeleri alamazlar.

Benim ilk aklıma gelen kullandığınız browser da yüklenen eklentilerdir.

Bunlar harici bilgisayarınızda truva atı olabilir...

Cüzdanınızı bir yere bağladığınız zaman ne private key nede seed kelimeleri alamazlar.

Benim ilk aklıma gelen kullandığınız browser da yüklenen eklentilerdir.

Bunlar harici bilgisayarınızda truva atı olabilir...
hocam trust wallet iphonumda kurulu, riskli bir siteye falan hıc gırmem, yası bası olan adamım, telefonla oyun dahi oynamam, dapps da bır seye onay verdık kanımca coın alırken ondan oldu ama bunu nasıl engelleyebilirim hıc bir fikrim yok

hocam trust wallet iphonumda kurulu, riskli bir siteye falan hıc gırmem, yası bası olan adamım, telefonla oyun dahi oynamam, dapps da bır seye onay verdık kanımca coın alırken ondan oldu ama bunu nasıl engelleyebilirim hıc bir fikrim yok
Trust Wallet'ta approve iptali yok mu hocam? Mesela Metamask'te connected sites bölümünden tüm uygulamaların bağlantısını istediğiniz an kesebiliyorsunuz.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,206
Kullanıcılar
6,738
Son üye
milyoner62
Geri