Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Trust Wallet Rezilliği ?

dijitalrehber

Uzman Çavuş
Herkese merhaba arkadaşlar günaydın. Hatırlarsanız dün Trust wallet ile ilgili çekim problemimden bahsetmiştim gene bu cüzdan bölümünde.

Dün adminimiz ayıktırmasaydı ağ ücretini bilmiyordum burdan öncelikle ona teşekkürler ederim. Ben 45 dolar para kazandım dentacoin olarak

Bunun için cuzdan lazim dedı ve benımde aklıma soğuk cuzdanlar geldi. Trust wallet'ten cüzdan açtım ve oradan dentacoin cüzdanı aldım.

Ardından çekim talebi oluşturdum ve çektim. Bu 45 doları çekebilmem içinde ağ ücretinin oldugunu bilmiyordum. Asıl saçmalık şu kısımda arkadaşlar.

Şimdi benden 10 dolar ağ ücreti istiyor buraya kadar anladık ama diğer yandan minimum 50 dolar yatırabılıyorsun trust wallete oda ETH olarak.

Peki şimdi biz ne anladık içeride 45 dolarımız var ama 50 dolar yatıracaz ki o parayı çekebilelim. Böyler bir saçmalık olamaz resmen sahtekarlık.

Buradan şunu anladım Trust walletle iş yapmayın rezil olursunuz. Hayattan bir ders daha almış olduk. İçerdeki 45 doları ne yaparlarsa yapsınlar.

Bayram harçlığı olarak veriyorum onlara.
Screenshot_20210504-093157.jpg

Öncelikle geçmiş olsun , online bir şekilde giriş yapabildiğiniz çevrim içi cüzdanlar soğuk cüzdan değillerdir. Ne yazık ki bu tarz işlemleri yapmadan tam bilgi almalısınız o walletta.

ya abi bencede bu arlar cok kötü çalışıyor eskıden bazı sayfalrdan direk işlem yapa biliyordum fakat artık bazen sorunlar oluyor bu bakımdan cuzdandakı parlarını bence başka hesaba aktar

Buradan cevap vereyim, forumda bilmeyenler de bilgi sahibi olsun. TrustWallet'ta 50 usd ile nasıl Ethereum alındığını bilmiyorum çünkü kullanmıyorum ancak kullandığınız bir borsanın minimum çekim tutarı kadar Ethereum'u cüzdana yollayabilirsiniz. Yani 0,00001 ETH bile gönderilebilir. TrustWallet içinden satın almanıza gerek yok. Yanlışsam düzeltin.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri