Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

TRX/USDT Tobo Görünümü

4pBjlpij

Tronda kısada bir tobo görünümü var. Neckline yamuk olsa da güvenli alım bölgesi 0,1357 olacaktır. Alım yapıldıktan sonra stop noktamız 0,13 0,125 altında kapanış olmalı.

Vms8Mcd0

Neckline yamuk olan bir obo görünümü var daha onaylanmamış onaylanmasına daha çok var ama dikkatli olunmalı.

Konuyu sulandırmamakla birlikte, söylemeden geçemeyeceğim. "Piston aşağı indi" neyse o otobüsteki insanlar için benim için de bu "Neckline yamuk obo" aynı şey.

Yamuk obo mu! Abovvv, kaç kaç kaç. :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Yani demek istediğim, terimleri biraz daha açıklayarak yorumlarsak sanki daha iyi olacak. :)

Çok teşekkür ederim incelemeniz için hocam. Elinize sağlık. Her iki formasyonu da göstermesini nasıl yorumlamalıyız? Yeni öğreniyorum bazı şeyleri. Bu iki formasyon ters formasyon olunca yorumunu yapamadım.

zaman ayırıp bu değerli bilgileri bizlerle paylaştığın için gerçekten teşekkür ederim.
nacizane 2 önemli bilgi vermek istiyorum
başlıklar açıklayıcı olursa ve YTD eklenirse daha lezzetli olacaktır :)
Keyifli forumlar hocam...

Çok teşekkür ederim incelemeniz için hocam. Elinize sağlık. Her iki formasyonu da göstermesini nasıl yorumlamalıyız? Yeni öğreniyorum bazı şeyleri. Bu iki formasyon ters formasyon olunca yorumunu yapamadım.
Bu tür işlemlerde kırılımın olduğunu yöne göre atraksiyon almak gerekir. Obo görünümü var ama daha onaylı değil. Yükseliş formasyonu olan tobo onaylanması için daha yakın.

zaman ayırıp bu değerli bilgileri bizlerle paylaştığın için gerçekten teşekkür ederim.
nacizane 2 önemli bilgi vermek istiyorum
başlıklar açıklayıcı olursa ve YTD eklenirse daha lezzetli olacaktır :)
Keyifli forumlar hocam...
Merhaba önerileriniz için teşekkür ederim. Açıklamaları bundan sonra daha detaylı yapacağım. Ama bir önemli bilgi vermek isterim size. YTD kripto paralar için çok da önemli değil aslında. Merkeziyetsiz bir sistemde işlem yapıp fikir veriyoruz. Bunun için bizi denetleyecek bir kurum yok tabiki. Ben grafiklerimde stop noktası belirtiyorum bu işlem verip ytd yazmaktan daha önemli diye düşünüyorum.

Merhaba önerileriniz için teşekkür ederim. Açıklamaları bundan sonra daha detaylı yapacağım. Ama bir önemli bilgi vermek isterim size. YTD kripto paralar için çok da önemli değil aslında. Merkeziyetsiz bir sistemde işlem yapıp fikir veriyoruz. Bunun için bizi denetleyecek bir kurum yok tabiki. Ben grafiklerimde stop noktası belirtiyorum bu işlem verip ytd yazmaktan daha önemli diye düşünüyorum.
Tabi ki kripto paralarda önemi yok :)
Vergide olmayacak :)
Geçmişe dönükte olmayacak :)

Bu yukarıda belirttiklerim bazı örneklerde gerçekleşti.
Adsense geçmişe dönük vergi alındı.
Kripto parada vefat eden birinin eşinden vergi alındı.
Şuan ise tamamen vergiyi düşünüyor liderler.

Devletimiz bunu tanıdığı taktirde YTD mecburi olacak.
Geçmişe gidip konuları tek tek kontrol etmektense şimdiden önlemini alman mantıklı değil mi :)

Grafiklerinizde yatırım tavsiyesi niteliği olmayabilir, Yinede buna yakın yorumlar olursa eklemeyi unutmayın.
Millet ortalıkta dolanıyor olumlu bir şey görsekte alsak diye :) beni anladığınızı düşünüyorum :D

Geçmişe gidip konuları tek tek kontrol etmektense şimdiden önlemini alman mantıklı değil mi :)

Grafiklerinizde yatırım tavsiyesi niteliği olmayabilir, Yinede buna yakın yorumlar olursa eklemeyi unutmayın.
Millet ortalıkta dolanıyor olumlu bir şey görsekte alsak diye :) beni anladığınızı düşünüyorum :D
:D O kadar haklısınız ki başımıza ne gelmez dediysek geliyor bundan sonra ytd :D

Kripto parada vefat eden birinin eşinden vergi alındı cümlesi bana o çok ağır geldi hocam. Söylediklerinizde haklı olduğunu düşünüyorum. Yakında kripto paralaradan da haciz gelmeye başlıyacak diye bir haber okumuştum. Ki bazı insanların başına da gelmiş.
Sonumuz hayrolsun :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,151
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri