Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Tüm zamanların en sevdiğim çoklu para birimi cüzdanım

Trust wallet, kripto para birimleri, özellikle Etherum ve diğer Etherum tabanlı tokenler için iOS ve Android destekli bir cüzdandır.
Bu şirket, herhangi bir korsanın erişmesine izin vermeyen, kullanıcıların özel anahtarlarını saklamak için çok iyi ve standart bir güvenliğe sahiptir. Kyber ağı tarafından yılda kurulan merkezi olmayan bir borsadır.
2018 yılında Binance tarafından satın alındı. Ayrıca doğal olarak Binance DEX ve zincirini de destekliyor, bu platformun büyük faydaları olan gelecek vaat eden bir geleceği var.
Kripto para göndermeye, almaya, depolamaya, satın almaya ve satmaya izin veren P2P transferine izin verir. Onu kullanırken düğümleri aracılığıyla belirli kriptografik defterlere bağlantı olarak çalıştığını belirtmek isterim. Her kriptografik defterin benzersiz bir genel adres kümesi vardır. Bunlar kripto paranın tutulduğu adreslerdir.
Herhangi bir kripto para biriminin sahibi veya yöneticisi değildir; sadece kullanıcıya erişim sağlar. Kullanımı tamamen ücretsizdir ve herhangi bir gelir sağlamaz. Adreslerinizi yönetmenize yardımcı olur, böylece kripto para birimi aktarabilir ve alabilirsiniz. Yazılım ayrıca kullanıcının alım satım ve ba*h*s dahil olmak üzere ek Cryptocurrency işlemleri gerçekleştirmesini sağlar.
Ayrıca, donanım paketlerinden farklı olarak cüzdanın merkezi olmayan, kullanıcı dostu olduğunu ve kişisel bilgi içermediğini öneriyorum. Merkezi olmayan uygulamalara erişim sağlar.

genelde tüm varlıklarımı ya bitcoin yada litecoin yaparım.
masaüstü cüzdanıma çekerim
wallet.dat dosyasını winrar ile şifreleyerek sıkıştırır ve maillerime atarım bulabildiğim en temiz yöntem.

ama diğer coinler ve cüzdanlar bana bu güvenceyi vermiyor.
her şeyim sistemlerde kayıtlı kalıyor bir şekilde.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,232
Kullanıcılar
6,715
Son üye
stepetas
Geri