Tüm Zamanların En zengin Bitcoin Cüzdanlarından Biri Harekete Geçti

  • Ask Price veya Lowest Ask (Talep Fiyatı): Satım tablosunun en üstünde yer alır. Satım için belirlenen en düşük fiyattır. Daha düşük fiyatlı bir satım emri gelirse tablonun ilk sırasına yükselir. Varlığın talep fiyatı da bu veriye göre değişir.

SatoshiNakamoto

Üstçavuş


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1
Tüm zamanların en zengin cüzdanlarından birinin yüzmilyonlarca dolarlık bir transfer başlatmasıyla bir BTC serveti hareket halinde. İsimsiz balina 166 milyon dolar değerindeki 15.987 Bitcoin’i harekete geçirdi ve işlem için sadece 23,46 dolar ödedi. İşlem başlangıçta Bitcoin Block Bot olarak bilinen otomatik Blockchain izleyicisi tarafından tespit edildi.

bitcoin-3-sebep.jpg

Son Blockchain verilerine göre, balina kripto paraları iki ayrı adrese taşıdı. 15.987 BTC gönderen cüzdan, BitInfoCharts’a göre piyasada var olan 45. en büyük cüzdan. İkinci cüzdan, BTC’nin onda birinden biraz fazlasını aldı. BitInfoCharts ayrıca balinanın söz konusu cüzdanı 14 Temmuz’da oluşturduğunu da ortaya koyuyor. Balina, var olan tüm BTC’nin %0,1’ine sahip olmak için 27 Temmuz’da önemli miktarda BTC almaya başladı.
 

Üst