Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Türk Bitcoin Borsası BtcTurk, Popüler Altcoin Cardano’yu Listeledi

• Konbuyu başlatan Aslı Dinçer
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

Aslı Dinçer

Misafir
Kriptokoin.com – Türkiye’nin öncü kripto para alım satım platformu olan BtcTurk, popüler altcoin Cardano’nun (ADA) BtcTurk Pro’da listelendiğini açıkladı. Popüler altcoin Cardano (ADA) için yatırma ve çekme hazırlıkları 9 Kasım’da başlasa da, ADA/TRY alım ve satım işlemleri 11 Kasım’da; yani bugün başladı. BtcTurk bu listeleme haberine yönelik web sitesinden şu açıklamayı yaptı: “Değerli kullanıcılarımız, BtcTurk | PRO’da Türk Lirası ile Cardano (ADA) alım satım işlemleri başlamıştır. Bilgilerinize sunarız.” Cardano nedir? […]

Yazının devamı için Türk Bitcoin Borsası BtcTurk, Popüler Altcoin Cardano’yu Listeledi

kaynak : https://kriptokoin.com/turk-bitcoin-borsasi-btcturk-populer-altcoin-cardanoyu-listeledi/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,205
Kullanıcılar
6,743
Son üye
noxBN
Geri