Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Türkiye'nin kripto parası Bitranium

Çözüm
Arkadaşlar bir proje diyor ki biz milli Kripto Parayız hurra 10K insan telegram grubunda.

Sitede ben yine üzerimize düşeni yapayım istedim.

Böyle projeler derin projeler 14 Dolar değerindeki bir tasarım ile yapılmaz.
buyurun sitenin tasarımı : https://themeforest.net/item/ico-crypto-bitcoin-cryptocurrency-landing-page-html-template/21405614

Site kaynak kodundan bir parça
1616700022392.png

%95 oranında Laravel ile yazılmış

Dil seçenekleri ise Ponziye en çok yatırım yapan ülkelere yönelik.
1616700100961.png

Kurumsal Subdomain mevcut ama canlı destek telegram :)
ricky gervais laughing GIF

Buna ek olarak alt yapı Türk iken Global ingilizce grubunu ihmal etmemişler.

çok detaya girerim ama...
Bu tür zarar veren insanlar sadece bizim ülkemizden ziyade,insanlığın olduğu her yerde mevcut. Önemli olan insanları bilinçlendirip bu tür oyunlara gelmemeleri. Bende bu Bitraniumu çok araştırdım. Bilgisayar uzmanı arkadaşlarımla da görüştüm. Onlarda yukarıda yorum yapan arkadaş gibi değerlendirdiler. Bu kadar basit bir kurulum olamaz diye. Ama burada sıkıntı kolay yoldan para kazanmak isteyen insanlarda.

Ben Azerbaycan, Rusya ve İran üniversitelerinde Kriptoloji Doçentiyim. BİTRANİUM'un kurduğu teknolojiden hbaeriniz varmı dicem cahile ne hacet. Bir öğrencim sayesinde BİTRANİUM Hakkında yazılanlara bakıyoruz. Sizin gibi bu teknolojilerden anlamayan cebinde 50 lirası olan ve millete burda Coin dağıtacağım diyen tiplersiniz anca milletin 3-5 lirası ile geçinirsiniz eğitimsiz cahiller ordusu. Ya Türkiyenin sizin gibi tipler yüzünden başına gelmeyen kalmadı. Birinizde deseki ben adamlarla görüştüm teknolojisini sordum ve karşılaştırdım. Benimkide laf vatanına milletine hayrı olmayanın kendine hayrımı olur. Kişi kendinden bilirmiş herkesi. Siz Blockchainin bir kodunu bile yazamazken anca 20 dolarlık site dersiniz. Var mı içinizde bu teknolojiden anlayan merak ediyorum. Ne olursa olsun bir kerede birşeyi araştırıp sorun BİTRANİUM ekibi dünyadan uzmanlar ve bir sürü üniversite ile geliştirme yapıyorlar sessiz sedasız neden sessiz biliyormusunuz sizin yüzünüzden sizleri o kadar iyi tanıyorlar ki hiç ses etmeden işlerini büyütüyorlar. İnşallah sizler böyle devam edersinizde hak edenler kazanır.
Benim portföyümümü gördün. Ne kadarlık bir portföye sahip olduğumu ve cebimde ne kadar olduğunu bilen biliyor burada.
Bu siteyi başlatan Dr yazılım. Yok kodunu yazamazmış :) komik.

Normalde karşıt fikirler olması güzeldir ama yazınız fikirden çok hakaret ve aşağılama içerikli. O yüzden size güle güle diyorum. Size o doçentliği verene de Allah akıl fikir versin diyorum.

Ben Azerbaycan, Rusya ve İran üniversitelerinde Kriptoloji Doçentiyim. BİTRANİUM'un kurduğu teknolojiden haberiniz varmı dicem cahile ne hacet. Bir öğrencim sayesinde BİTRANİUM Hakkında yazılanlara bakıyoruz. Sizin gibi bu teknolojilerden anlamayan cebinde 50 lirası olan ve millete burda Coin dağıtacağım diyen tiplersiniz anca milletin 3-5 lirası ile geçinirsiniz eğitimsiz cahiller ordusu. Ya Türkiyenin sizin gibi tipler yüzünden başına gelmeyen kalmadı. Birinizde deseki ben adamlarla görüştüm teknolojisini sordum ve karşılaştırdım. Benimkide laf vatanına milletine hayrı olmayanın kendine hayrımı olur. Kişi kendinden bilirmiş herkesi. Siz Blockchainin bir kodunu bile yazamazken anca 20 dolarlık site dersiniz. Var mı içinizde bu teknolojiden anlayan merak ediyorum. Ne olursa olsun bir kerede birşeyi araştırıp sorun BİTRANİUM ekibi dünyadan uzmanlar ve bir sürü üniversite ile geliştirme yapıyorlar sessiz sedasız neden sessiz biliyormusunuz sizin yüzünüzden sizleri o kadar iyi tanıyorlar ki hiç ses etmeden işlerini büyütüyorlar. İnşallah sizler böyle devam edersinizde hak edenler kazanır.
Proje hakkındaki düşünceniz ne olursa olsun, 3 üniversitede Doçent olan birinin yaklaşımı değil bu. Doçent olmuş ama eğitimsiz kalmış birinin üslubu ve bakış açısıyla fikir belirtmişsiniz. Sözlerinizi daha dikkatli seçin.

Yazılım konusunda uzman olan kişiler Bitranium'un altyapısına basit diyor ve bunu açıklıyorlarsa siz de teknik bir dil kullanarak kendi açıklamanızı yapın. Ben Doçentim demekle bitmiyor yani.

Proje hakkındaki düşünceniz ne olursa olsun, 3 üniversitede Doçent olan birinin yaklaşımı değil bu. Doçent olmuş ama eğitimsiz kalmış birinin üslubu ve bakış açısıyla fikir belirtmişsiniz. Sözlerinizi daha dikkatli seçin.

Yazılım konusunda uzman olan kişiler Bitranium'un altyapısına basit diyor ve bunu açıklıyorlarsa siz de teknik bir dil kullanarak kendi açıklamanızı yapın. Ben Doçentim demekle bitmiyor yani.
Sözlerini dikkatli seçmesini gerek yok. Fikrini beyan edebilirdi. Ama o sözde doçentliğiyle uyuşmayacak bir üslubu seçti ve kendisine güle güle dedik. Yoksa bizde isterdik forumumuz da kriptoloji alanında eğitim almış, bir yerlere gelmiş birinin bulunmasını :) neyse sağlık olsun.

Sözlerini dikkatli seçmesini gerek yok. Fikrini beyan edebilirdi. Ama o sözde doçentliğiyle uyuşmayacak bir üslubu seçti ve kendisine güle güle dedik. Yoksa bizde isterdik forumumuz da kriptoloji alanında eğitim almış, bir yerlere gelmiş birinin bulunmasını :) neyse sağlık olsun.
Aynen hocam. Ben de dikkatli seçin derken hakaret ettiği kısımları kastetmiştim.
Gerek yok hocam bu kafada insanlara. Doçentliğini de yanında götürsün. İstemezük böyle Doçent.

Arkadaşlar bir proje diyor ki biz milli Kripto Parayız hurra 10K insan telegram grubunda.

Sitede ben yine üzerimize düşeni yapayım istedim.

Böyle projeler derin projeler 14 Dolar değerindeki bir tasarım ile yapılmaz.
buyurun sitenin tasarımı : https://themeforest.net/item/ico-crypto-bitcoin-cryptocurrency-landing-page-html-template/21405614

Site kaynak kodundan bir parça
Ekli dosyayı görüntüle 3260

%95 oranında Laravel ile yazılmış

Dil seçenekleri ise Ponziye en çok yatırım yapan ülkelere yönelik.
Ekli dosyayı görüntüle 3261

Kurumsal Subdomain mevcut ama canlı destek telegram :)
ricky gervais laughing GIF

Buna ek olarak alt yapı Türk iken Global ingilizce grubunu ihmal etmemişler.

çok detaya girerim ama neyse komik bir proje işte.

bitranium scam
bitranium d*l-n*ır*cı
bitranium sahte
bitranium ponzi
Soylediklerine katiliyorum bakalim nolacak

Ben yeni gördüm dedim bi üye olayım bakalım araştıralım neymiş ne değilmiş diye ama aksini iddia edebileceğiniz bir durum pek gözüme çarpmadı açıkçası sitede. Umarım güzel yerlere götürürsünüz ama şuradaki yorumlarınız bile hoş değil. Madem yanlış yorumlandığını düşünüyorsunuz pek ala gelip bakın bizim vaatler bunlar biz bunları gerçekleştirdik siz yanlış düşünüyorsunuz işte bunlar da kanıtı diyebilirdiniz. Dilinizi değiştirmelisiniz.

Ben Azerbaycan, Rusya ve İran üniversitelerinde Kriptoloji Doçentiyim. BİTRANİUM'un kurduğu teknolojiden haberiniz varmı dicem cahile ne hacet. Bir öğrencim sayesinde BİTRANİUM Hakkında yazılanlara bakıyoruz. Sizin gibi bu teknolojilerden anlamayan cebinde 50 lirası olan ve millete burda Coin dağıtacağım diyen tiplersiniz anca milletin 3-5 lirası ile geçinirsiniz eğitimsiz cahiller ordusu. Ya Türkiyenin sizin gibi tipler yüzünden başına gelmeyen kalmadı. Birinizde deseki ben adamlarla görüştüm teknolojisini sordum ve karşılaştırdım. Benimkide laf vatanına milletine hayrı olmayanın kendine hayrımı olur. Kişi kendinden bilirmiş herkesi. Siz Blockchainin bir kodunu bile yazamazken anca 20 dolarlık site dersiniz. Var mı içinizde bu teknolojiden anlayan merak ediyorum. Ne olursa olsun bir kerede birşeyi araştırıp sorun BİTRANİUM ekibi dünyadan uzmanlar ve bir sürü üniversite ile geliştirme yapıyorlar sessiz sedasız neden sessiz biliyormusunuz sizin yüzünüzden sizleri o kadar iyi tanıyorlar ki hiç ses etmeden işlerini büyütüyorlar. İnşallah sizler böyle devam edersinizde hak edenler kazanır.
20 değil, 14 dollarlık script. Yorumları yapanların portföylerini görürsen cebinde 50 lira mı varmış ne varmış görürsün, keza gel sana mezun olduğun bölümlerin transkriptini atayım, tezlerimi ve makalelerimi göstereyim tekrar eğitimsiz cahiller ordusu de. Anlat göreyim Bitranium'un geliştiricisi olan dünyaca uzmanlar kimmiş. Böyle giderse kimin hak ederek kazanacağını, kimin VURGUN peşinde olduğunu görmek gözü görebilen için kolay.

O uzmanlara söyle, 14 dollarlık script yerine güvenli bir script yazdırsınlar, veya çok uzman olduklarına göre belki kendi ekiplerine de yazdırabilirler. Bir de SSL sertifikası kursunlar. CloudFlare, Let's Encrypt hatta Really Simple SSL bile olur, 5 dakikalarını alır.

Selametle.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri