Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ücretsiz Netflix üyeliği almak

emrx

Çavuş
Merhaba arkadaşlar bu aralar çok soru gördüm,Netflix deneme üyeliği bitti nasıl alınıyor diye ben de bilgilendirme amaçlı bir konu açayım dedim.

Bunu uygulamak gayet basit,ihtiyacımız olan tek şey bir vpn uygulaması+paycell,papara ya da bankaların sanal kartı.Paycell veya Papara da hesap oluşturmak zaten kolay iş sonrasında sanal kart oluşturup içinde 8 TL bulundurmalısınız çünkü üyelik açarken Netflix sizden 1 euro çekip 10 dakika sonra hesabınıza iade edecektir.İade gelmeden kartınızı kapatmayın,para gelmez.İşlem gayet basit VPN'ye bağlanıp sanal kart bilgilerimizi giriyoruz ve deneme üyeliğimizi başlatıyoruz.VPN de hangi ülkeye bağlanmalıyız sorularınız için https://help.netflix.com/tr/node/16282 bu sayfada teker teker ülkeleri seçip kontrol edebilirsiniz hangi ülkelerde denemenin açık olduğu yazıyor.VPN bağlandıktan sonra netflix ana sayfasında 30 days free yazısını görüyorsanız doğru ülkeye bağlanmışsınız demektir.VPN bağlantınız hızlı olmalıdır aksi takdirde hata alacaksınızdır,VPN önerisi yapmam gerekirse mobilde securevpn uygulamasını indirip Almanya serverine bağlanabilirsiniz gayet stabil çalışıyor.Üyelik açarken Chrome da gizli sekmeden açmanızı tavsiye ederim.Eğer hata alırsanız aynı ip adresiyle zorlamayın VPN de sunucu değiştirip farklı mail ile tekrar deneyin aynı ip adresiyle art arda hesap açmaya çalışırsanız genelde hata verir.Sunucu değiştirmenize rağmen yine hata alırsanız cihazınızı kapatıp açın.

Bazı bankaların sanal kartları Netflix de kara listeye alınmıştır bu kartlarla hata alabilirsiniz.Paycell de veya Papara sanal kartlarında herhangi bir sorun yok,numara onayına gerek olmadan üyelik açabilirsiniz.Bunun da bilgisini vereyim ayda 1-2 tane kimsenin gözüne batmaz ama ayda 5-10 tane kartla hesap açma sonrasında papara ya da banka hesaplarınıza belirli engellemeler koyulup hesabınız kapatılabilir.

Son olarak aklınızda olsun Netflix bu deneme üyeliğiyle aldığınız hesabı deneme üyeliğine uygun olmadığınız gerekçesiyle istediği gibi kapatabilir.

Edit: Üyeliği açıp sizden çekilen 1 euro iade edildikten sonra kartınızı iptal etmenizi öneririm.Otomatik para çekme gibi sorunlarla uğraşmazsınız.

Yakın zamanda benzer bir yazı okumuştum . Papara üzerinden yapmaya çalıştım ama bir türlü olmadı .Sürekli 14-16 TL civarı ücret isteyen bir ekranla karşılaştım sürekli . Tekrar bir kaç sanal kart oluşturup papara da ,sizin verdiginize benzer denemeler yaptım ama kesinlikle olmadı . Bir yerde bir hata yapıyorum ama ne ,ben çözemedim bu işi .

Haluk abinin dediği gibi bende denedim ancak olmadı. Tam olarak nasıl olacak ? Yani çözemedim hatalar alıyorum ve haluk abinin dediği gibi ücret ödemesi bekliyor. Böyle bir sayfaya yönlendiriliyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri