Ultra (UOS) Nedir?

Minex Partner ile Kripto Kazanmaya Başla!
  • ICO (Initial Coin Offering): Bir şirketin fon oluşturma amacıyla kendi kripto parasını piyasaya sürerek oluşturduğu kitle fonudur. Genellikle, şirket belli bir miktarda kripto parayı piyasaya sürerek, bu tokenler’den elde ettikleri gelir ile projelerini hayata geçirmeye çalışırlar.

Sena Yılmaz

Üstçavuş
Moderatör
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)


0.00026095
  • 0.00000000  
  • #1
ULTRA.jpg

Ultra (UOS) Nedir?​

Ultra, Blok zincir tabanlı ve bir noktada çeşitli oyun hizmeti veren eğlence platformudur. Kullanıcılar, oyunlarını ve eşyalarını ikinci el olarakta satışa koyabilir ve Ultra ekosistemi üzerinden kazanç elde edebilirler.

Oyunlar, DLC’ler ve sanal öğeleri Ultra üzerinden satın alabilirsiniz. Bu varlıklar yalnızca size aittir. Ayrıca ürünler, üçüncü taraf pazarlar ve mobil uygulamalar aracılığı ile satılabilir, takas edilebilir veya arkadaşlarınıza verebilirsiniz.

Ultra, iki adet tavsiye programı ile karşımıza çıkıyor, bunlar;

İlk olarak Platforma katmış olduğunuz her kullanıcı üzerinden ödüllendirilesiniz.

İkinci olarak ise, Ultra platformunda satışa koyulan varlıkları da tanıtarak ödül kazanabilirsiniz.

Bunlarla birlikte Geliştiriciler, ürünlerini yönetebilir ve pazarlayabilir.

UOS.PNG


Sıfırdan tasarlanan bu eğlence platformunda oyuncular, filtreleme özellikleri sayesinde kolayca yeni oyunları keşfedebilir.

Ultra geliştiricilerin, Basit bir şekilde mağaza kurmasına, dosya yüklemesine, sürüm oluşturmasına ve şube dağıtımları gibi imkanlar sunar.

UOS Token

Ultra’nın listelenmiş olduğu büyük borsalar; KuCoin, Gate.io, ZT ve Bithumb olarak sayılabilir.

UOS’un toplam arzı şu an için 1,000,000,000 Adet Ancak maksimum bir arz seviyesine sahip değil. Şu an dolaşımda olan UOS adeti ise 282.785.230.14’dür.

Dijital varlığın değeri son 24 saat içerisinde %7.93 artış yaşadı ve 2,38 Dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte işlem hacmi %10.13 artmış ve 680,699,790.18 Dolar Değerinde.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.
 

Bu konudan Sena Yılmaz isimli kullanıcıya 0.00000261 Bitcoin verilmiştir

Üst