Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Unity Hazır Oyun Alınmalı Mı ? Hazır oyun para kazandırır mı ?

Merhaba unity ile freelance olarak işler almaktayım . Müşterilerimden aldığım bir çok soru var ve bunlardan en çok sık karşılaştıklarımdan bir kaç tanesini paylaşmak istiyorum.

Ele alacağımız sorular ;
*Unity hazır oyun alınmalı mı ?
*Hazır oyunlar para kazandırır mı ?

Unity hazır oyun alınmalı mı ?

Ever hazır oyun alınabilir ancak dikkat edilmesi gereken bir kaç husus var nedir bunlar;
Aldığınız oyunu nasıl geliştirebiliriz ve kullanıcıyı elimizde nasıl tutarız. Bunlara dikkat etmeniz gerekir çünkü aldığınız oyun direk kazandırsaydi satıcı kendisi paylaşır kendisi kazanırdı . Satıcılar genelde size kodları satarlar . Siz yazmaktan kurtulursunuz. Zaten oyunlarda genelde 3 5 tane level seviye olur demo niteliği taşır anlayacağınız

Bundan dolayı oyun alırken bunlara dikkat etmelisiniz.

Peki para kazanmak için nasıl kullanıcı elde edeceksiniz ?

Tabiki reklam vererek kullanıcı elde edeceksiniz.

Sizlere bu kadarını aktarabiliyirum. Varsa merak ettikleriniz sorabilirsiniz iyi forumlar dilerim

Oyun yapımı için çok uğraştım vakti saatinde.. Hatta ufak çaplı bir kafa topu oyunu yapımına bile başlamıştım video dersler aracılığıyla. Belli bir noktaya gelmişti aslında. Fakat zorlandım, internet sitesi yapmaya php, asp kodlarda düzenleme iyileştirme yapmaya benzemiyormuş. Kolaylıklar dilerim, zahmetli bir iş bu.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,208
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kroisos595
Geri