Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ünlü Analistin Polkadot Yorumu

dart-1943313_640.jpg

Ünlü Analiste Göre Yükseliş Gelebilir

Evet, yazılarımızda uzman analistlerin görüşlerine yer vermeyi sürdürüyoruz. Takip ettiğimiz bu analistlerden biri de, piyasada kripto kahini olarak da tanınan ve Twitter’da 200 binin üzerinde takipçi kitlesine sahip olan Capo. Analist Capo da piyasadaki birkaç analist gibi genel bir yükseliş bekliyor piyasadan. Capo’nun özellikle üzerinde durduğu iki kripto para var. Bunlardan biri, yaklaşan parachain müzayedelerinden dolayı yükselme potansiyeli barındırdığını daha önceden yazdığımız Polkadot (DOT). Capo’da bizim gibi düşünüyor anlaşılan.

Capo, Polkadot’un 46 dolar seviyelerindeki direnç noktasını desteğe dönüştürmeyi başarması durumunda yükselişe geçeceğini ve 100 dolar hedefine ulaşacağını belirtiyor.

Capo’nun dikkat çektiği diğer kripto para birimi merkeziyetsiz makine öğrenimi Fetch.ai (FET). Capo, FET’in 0,84 dolarlık destek seviyesini test etmesinin ardından yükselişe hazırlandığını düşünüyor.

polkadotun parachain ile birlikte Solana ile yarışmasını bekliyordum ancak beklediğim hamleyi yapmadı, yavaş yavaş artsa da bi solana veya avax artış oranına henüz ulaşamadı elimden çıkarttım casper a girmeye başladım artık elimdekilerle

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck
Geri