Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Nedir Unmineable Programı İle Madencilik

Selamlar Laptop ile denemek için kurdum ama bakalım ne getirecek.Birde coinler arasında en mantıklı olarak düşündüğünüz nedir acaba? gerek kazım hızı gerekse fiyat açısından.Güzel faydalı bir konu olmuş emeğinize sağlık

Selamlar Laptop ile denemek için kurdum ama bakalım ne getirecek.Birde coinler arasında en mantıklı olarak düşündüğünüz nedir acaba? gerek kazım hızı gerekse fiyat açısından.Güzel faydalı bir konu olmuş emeğinize sağlık

Ekran kartı ile kazımı seçtim ve laptopum oyun bilgisayarı olduğu için ekran kartı da güzel bir seviyede ama yaklaşık 10 dakikadır hala hesaplanıyor demesi normal mi? Çalıştıran arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

Benim pc baya eski, yorar mı çok acaba denesem mi?
İllaki yoracak sonuçta CPU ve Ekran kartınızı kullanacak

Ekran kartı ile kazımı seçtim ve laptopum oyun bilgisayarı olduğu için ekran kartı da güzel bir seviyede ama yaklaşık 10 dakikadır hala hesaplanıyor demesi normal mi? Çalıştıran arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?
Normal 15 dakika sonra düşüyor

Kullanışı kolay ve basit madencilik yapabileceğiniz bir program.

Program Linki: https://unmineable.com/miner

(İşletim Sistemi Windows)

GENEL BİLGİLER

1. Desteklenen algoritmalar: Ethash, Etchash, RandomX ve KawPow.

2. Kazım yapılabilir donanım türü: CPU, GPU yada İkisi birlikte seçilebilir.

3. Minimum VRAM gereksinimi: 6 GB- 3 GB

4. Her Coin için minimum çekimi farklı. Çekimi otomatiğe ayarladığınız zaman dolduğunda otomatik olarak programda açtığınız zaman kullandığınız coin adresine gönderir. (Siteden inceleyeniz)

5. İşlem ücreti olarak ürettiğiniz coinden %1 bedel almakta.

6. Referans sistemi etkin.

7. Listelenen Coinler: https://unmineable.com/coins

NOT: Ben Ekran kartı (GPU) ile kazımı denemedim. Normal CPU ile kazım yapılıyor. Sıkıntı Yok.

KURULUM

1. Kurulumu normal program kurmakla aynı.

2. Kurulum yaptıktan sonra sizi hangi donanımla kazım yapacaksanız o karşılayacak.

3. İleri (Next) > Kazım Yapacağınız Coin > Ona Ait Bir Cüzdan Adresi > Sonra "Start" diyoruz. Kazım başlıyor..

NOT: Kazım başladıktan sonra stop tuşunun yanında advenced settings kısmına tıklayıp yüksek hızla kazımı seçebilirsiniz.

Kolay gelsin...

Takıldığınız yerler olursa sorabilirsiniz :)
Bahsettiğiniz tüm adımları uyguladım. İlk denememde kazım başladı. 30 dk geçmeden durdu yeniden başlatmak istedim olmadı. Unmineable sitesinde yazan adımları da denedim. Belki cüzdanla ilgilidir diye düşünüp binance dışındaki bir cüzdanla da denedim. Her açışımda windows defenderı da kontrol ediyorum ama olmuyor. Bilgisayarıma bağlanıp yapılmasına müsaade edeceğim artık o noktaya geldim.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri