Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Uygulamadan para kazanmak

Öncelikle hepinize merhaba; play strese araştırıp güvenilir bir şekilde uygulamadan para kazanmak için uygulama buldum onları tanıtıcam
1- STORMGAİN
tahminimce çoğu kişi bu uygulamayı duymuş olabilir çünkü çok yaygın ve güvenilir bu uygulamada borsayı takip edebiliyor madencilik yapılabiliyor ve alım satim işlerinize yapabiliyorsunuz yatırımcılar için tavsiye ederim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210427-105311_StormGain.jpg
    Screenshot_20210427-105311_StormGain.jpg
    374.5 KB · Görüntüleme: 96
Senin bu bahsettiğin Oyun Oynayarak mı Para kazanılıyor ? Eğer ki Oyun Oynayarak kazanılmıyor ise Oyun Oyna Kazan başlığı adı altında değil konu ile ilgili farklı bir başlıkta konu yazılması gerekiyor Dostum

Öncelikle hepinize merhaba; play strese araştırıp güvenilir bir şekilde uygulamadan para kazanmak için uygulama buldum onları tanıtıcam
1- STORMGAİN
tahminimce çoğu kişi bu uygulamayı duymuş olabilir çünkü çok yaygın ve güvenilir bu uygulamada borsayı takip edebiliyor madencilik yapılabiliyor ve alım satim işlerinize yapabiliyorsunuz yatırımcılar için tavsiye ederim.
Bu uygulamadan para kazanmak o kadarda kolay değil bonus gelirler elde ederek para kazanabiliyorsun ancak minimum gelir 10 dolar olduğu için bonus gelirlerle 6 dolar oluyor daha sonra yaptığınız kazılarla büyük bir kazanç elde etmiyorsunuz ama arkadaşlarınızı davet ederek hızlı bir kazanç elde edebilirsiniz:)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri