Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Uyuyan Dev XRP Uyandı mı?

coins-3786691_640.jpg

Hem ülkemizde hem de dünyada en popüler coinler arasında yer alan XRP, uzun süre gözlerden uzak kaldıktan sonra tekrardan hareketlendi. XRP, bu hafta 0,70 dolar seviyesini aşarak son 3 yılın en yüksek haftalık kapanışını gerçekleştirdi. XRP’nin son 24 saatlik işlem hacmi %70’ten fazla arttı.

2020 yılında patlak veren SEC davasının ardından çok ciddi düşüşler yaşayarak sıkıntılı bir sürece giren XRP, yavaş yavaş toparlanma emareleri gösteriyor. Özellikle mahkemeden yapılan XRP satışlarından kripto para borsalarının yaptığı satışlar suç teşkil etmez şeklindeki açıklamanın ardından XRP fiyatını yukarı doğru hareketlendiği görülüyor.

SEC davasının XRP için hala risk teşkil etmesiyle birlikte, XRP’nin yeniden oyuna dahil olmak için fırsat kolladığını söylemek yanlış olmaz.

XRP’nin mevcut fiyatı 0,71 dolar seviyelerinde. Son 24 saatte %21 yükseliş kaydeden XRP, 32 milyar dolarlık hacmiyle 7. En büyük kripto para birimi konumunda.

Peki, sizce XRP yükselişini sürdürebilecek mi?

Ripple dava öncesi güç topluyor gibi gözüküyor. Yanlış hatırlamıyorsam bir sonraki dava 12 nisanda ve kararda mayısta verilecek. Şuan 35 ayın en yüksek seviyesine çıkıldığı söylendi ve açıkçası yaptığı tırmanışla alıcı topladı. İleri dönük 0.7250 dolarlık direnci veya 0.7500 doları geçemezse, yeni bir düşüş başlatabilir. Aşağı yöndeki ilk destek, 0.6400 dolar seviyesine yakın. Şahsen dava sonucu açıklanmadan önce XRP den büyük bir alım yapmazdım ama dava öncesi elde bulundurmak biraz mantıklı hareket olabilir. Çünkü olumlu sonuçlanan dava fiyatına yansıyacaktır. Karar size kalmış

Yabancı forumlarda ve çeşitli platformlarda görüyorum, XRP'nin fanatik yatırımcıları var ve başarıya ulaşacaklarından eminler.
Yatırım tavsiyesi değildir.

nereler hocam oralar? ben de hayranı olmamama rağmen XRP yi seviyorum, dava işinden pozitif bir durum çıkmıştı en son.
Hocam genelde bir altcoin araştırması yaparken karşılaşıyorum. Düzenli takip ettiğim bir yer yok. Ama cryptointalk aklımda kalmıştı, isterseniz göz gezdirebilirsiniz.

XRP dev olacak da uyuyup uyanacak bir de. :D

XRP yükselişini ilerleyen günlerde tekrar göstereceğini düşünüyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri