Neler yeni

Uzman İsim Bitcoin’i (BTC) 100.000 Dolara Götürecek Yolu Açıkladı!

  • To the Moon: Ay’a çıkar anlamındaki tabir. Düşük seviyelerde işlem gören bir kripto paranın yükseleceğine inanılarak söylenen bir slogandır.

SatoshiNakamoto

Üstçavuş
Katılım
28 Eyl 2020
Mesajlar
218
Tepkime puanı
22
Puanları
285
Konum
İstanbul


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1

kriptokoin-com-1-5.jpg

Pantera Capital’in kurucusu Dan Morehead ve Grayscale Investments’tan Micheal Sonnenshein, Bitcoin’in fiyat tahminleri üzerine görüş bildirdiler.

Bitcoin Fiyat Tahminleri

Money Movement podcast’inin yeni bir bölümünde Morehead, kendisinin ve firmasının kripto para biriminlerinin kralının yükselişini sürdürdüğünü söylüyor. BTC’nin geleneksel standartlara göre “gülünç” olarak nitelendirilecek başka bir boğa koşusu için hazırlandığına inanıyor.

“Bitcoin dokuz yıllık %209 yıllık bileşik büyüme oranına sahip ve bunun devam edeceğini düşünüyoruz, aslında olay bu kadar basit. Bazı balon diyebileceğimiz durumları var, bazı aşağı yönlü alım satımları var, ancak bu eğilime geri dönerse önümüzdeki yılın sonunda lider kripto para birimi 100.000 $ olacak.

Normal piyasalarda, bir şeyin 10 kat arttığını söylemek gülünçtür ve alay edersiniz, ancak bu her üç veya dört yılda bir olur ve tüm faktörler bir araya gelir. Bu yüzden önümüzdeki yılın sonunda 100.000 $ ‘a ulaşan oldukça iyi bir artış olacağını düşünüyorum.”


Bitcoin’e Kaybetmeyi Göze Almayanlar Gelmesin
Sonnenshein, insanların kaybetmeyi göze alamadıkları sürece Bitcoin‘e para yatırmamaları gerektiğini söylüyor. Kendisi, BTC’nin mevcut piyasa yapısını, kripto paranın %4,400’lük tarihi bir ralliye başlamadan önce 2016 ile karşılaştıran yakın tarihli bir raporuna atıfta bulunuyor.

“Bana göre Bitcoin, insanların kaybetmeyi göze alabileceklerinden daha fazla para koymaları gereken bir şey değil. Bunu erken aşama teknolojisi olarak düşünün. Alıcılar dikkat etsin, %80 oranında dezavantaja sahip. Ancak Bitcoin ya bugün olduğundan çok daha yüksek ve çok daha değerli olacak; ya da bir şekilde bir varlık ortaya çıkıp Bitcoin’in yerini alacak ve hepimiz başka bir şeye geçeceğiz.”
 

Üst