Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ve ben... Merhaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aware

Onbaşı
Forumlar kaldı mı ya derken, sevdiğim güvendiğim bir insan tarafından buraya çekildim.

Aslında çok özellikli bir insan sayılmam. Ama yardım etmeyi, öğrenmeyi, araştırmayı çok severim. Önceden biraz forum kültürüm oldu ancak Blockchain teknolojisi alanında amatör sayılabilecek insanlardanım.

Yakın zamanda daha profesyonel olacak şekilde bu alanda bazı eğitimler almayı planlıyorum. Blockchain ile coin ve benzeri kavramlardan ziyade teknolojisi ile ilgileniyorum.
Olur da ortama alışırsam bol bol bilgi paylaşırım. Tabi sizlerin de tecrübelerinden faydalanmak isterim.

Son zamanlarda belki de pandemiden dolayı sanal ortamda ciddi bir hareketlilik sezinliyorum. Tabii ki bundan kastım boş sosyal medya çılgınlığı değil. Bildiğiniz bilginin çılgınca döndüğü ortamlar.

Umarım burada da öylesi insanlara rastlarım. Beyin fırtınası yaparız, bir şeyler ortaya çıkarırız.

Aslında neler yaptığımdan neler bildiğimden de bahsetmek isterdim ama bunu zamana bırakalım. Birbirimizi tanıdıkça bunlar da ortaya çıkacaktır zaten.

Sanırım bu kadar açıklama yeter.

Ben geldim, umarım iyi anlaşırız :)

Hoş geldin. :) Umarım iyi vakit geçirirsin. Senin bilgilerinden faydalanmak şahsen beni mutlu edecek.

aramıza hoş geldiniz (y):)
Teşekkür ederim hoş buldum. ;)

Hoş geldin. :) Umarım iyi vakit geçirirsin. Senin bilgilerinden faydalanmak şahsen beni mutlu edecek.
Teşekkür ederim hocam sayenizde. Umarım iyi ve dolu dolu vakit geçer. Sizinle olmak da beni mutlu etti. :)

Aramıza Hoşgeldin, Sefalar Getirdin,
Kalıcı olma dileğiyle..
Teşekkür ederim hoş buldum. Çok samimi bir karşılama oldu. Umarım hep beraber kalırız :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba hoş geldin bende yeni katıldım aranıza konu açmadım ama açabilirim belki inşallah hep anlaşırız yanlış birşey yapıp banlanmayız bu gün uyarı aldım ya :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri