Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Voyagers Whitelist Aşaması

yecele

Tuğgeneral
Merhaba arkadaşlar, tekrardan piyasanın kendine gelmesiyle whitelist kovalayabileceğimiz platformları sizlere belirtmek, whitelist aşamaları noktasında da sizleri bilgilendirmek istiyorum.

FH9jIfQWYAEMCSq.jpg-large.jpeg

Evet yukarıda görmüş olduğunuz görsel Voyagers NFT'lerinden bir adet sneak peek. Gerçek boyutunu açıp yakınlaştırdığınız zaman ne kadar kaliteli bir yapım olduğu çok açık. Bu arada konumuzun girişinde hemen söyleyelim, herhangi bir şekilde yatırım tavsiyesi vermiyorum.

Şimdi arkadaşlar https://discord.gg/voyager bu link üzerinden girişinizi sağlıyorsunuz. Bu girişin ardından gerekli onaylarınızı verdikten sonra artık platformun içerisindesiniz.

Bu platform size herhangi bir net şart sunmuyor WL aşaması için. Başlarda WL alabilmesi söylenilene göre çok kolay olsa da şu anda bu platformda aktif olarak, diğer üyelere yardımcı olarak WL kazanabilirsiniz, bunda direk adminler veya modlar size WL rolünü veriyorlar. Tabi bunun için her ne kadar şart yok desek de Fan Art kısmında çiziminiz güzelse veya twitter ve instagram gibi yerlerden de platformu shillerseniz bir kaç adım öne geçmiş olursunuz. Tüm bunları yaptıktan sonra geriye kalan uzun bir zaman ayırarak platformda aktif olabilmek.

Whitelist aldığınız ve kârlı çıktığınız bir NFT ön satışı olur umarım.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri