Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Wax Ücretsiz NFT

Wax ağında birşeyler yapıyorlarmış. Hani geldiği gibi buluyor ücretsiz leri sanırım. Ayrıca ağ üzerinden onay vs. Bir yolu varda söylemiyor. Ama öyle arada bakıp ücretsiz varmı olayı değil bence. :) bir sürü yakalıyor, ya ben müsait olmuyorum bakmadan gidiyor, ya da daha bana atmadan bitiyor. :) bu kadar fazla yakalamak için işsiz güçsüz olmak lazım.. Dün sadece 30 tane atmış mesela. Tabi kaçmış büyük çoğunlukla :) ağ üzerinden insan doğrulama yok, yakalamak daha kolay. Yoksa atomic te tam alacaksın onay çıkıyor. Pert :)
Bir bot yazılabilir aslında. Captcha zaten kaldırıldı diye biliyorum. https://wax.atomichub.io/drops/ web sitesi üzerinde bir(1) dakikada sayfayı yeniler free olanları claim eder. Muhtemelen insandan, yani bizden daha hızlı aksiyon alacaktır. Biraz kurcalayayım sonuç alabilirsem burada paylaşırım.

Türkiye saati ile 19:30'da alınabilecek. Henüz çok yeni olduğu için işe yarar mı bilemiyorum. Drop bitiminden 2(iki) saat sonra açılabilecek ve içerisinden NFT çıkacakmış. İlgilenenler alabilir.

Türkiye saati ile 19:30'da alınabilecek. Henüz çok yeni olduğu için işe yarar mı bilemiyorum. Drop bitiminden 2(iki) saat sonra açılabilecek ve içerisinden NFT çıkacakmış. İlgilenenler alabilir.

Tavsiyem paket olarak saklayın. Genelde içinden çıkanlara oranla daha kıymetli oluyor

10 adet alabilirsiniz

Sadece whitelisted account'lara verildiğine ilişkin bir uyarı ile karşılaşıyorum. Siz daha evvel bu koleksiyondan bir satın alım mı yapmıştınız acaba? Ben alamıyorum çünkü.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,229
Kullanıcılar
6,714
Son üye
beylikduzuexchange
Geri