Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İstek Web Site Tanıtımlarında Konu Onayı Hakkında Bilgi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok hızlı bir giriş yaptığınızı söylemeliyim foruma. Daha önce yayınladığınız yazıları da inceliyorum şu anda. 1 kopya içerikle karşılaştım şimdilik. Şuan nöbetçiyim. Bu sebeple henüz tam anlamıyla bakamadım. Diğer içeriklerinizde de benzer içerikler buldum, henüz tam kopya tespit edemedim ama pc başına geçince daha detaylı bakacağım.

Demeye çalıştığım bu kadar aceleci olup çabucak bir yerlere gelmeye çalışmamanızdır. Zamanı geldiğinde bakılacaktır.

Ayrıca bu şekilde yine kopya içeriğiniz varsa ben bulmadan siz silin bence. Tamamen şahsi tavsiye. Yeni gelen arkadaşlarda karşılaşıyoruz kural okumadan sağdan soldan kopya yapıp daha başından yasaklamayı başaranlarla.

Hoşgeldiniz. İyi forumlar.

Ekleme: 2 kopya içerik nedeniyle 1 ceza vermeden uyarı ve sonrasında 1 uyarı puanı aldınız.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck
Geri