Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Whatsapp Yeni Gizlilik İlkesi

simmge

Onbaşı
Yeni güncellenen gizlilik ilkelerine göre Whatsapp uygulamasının bazı bilgilere, (kullanılan hizmetler, erişilen hizmetler ve zamanları gibi) iyileştirmeler yapmak adına ulaşacağını belirtilmiş. Şüphelendirici bu durum karşısında, birçok kişi bilgilerinin erişilebilirliği ve kullanılabilirliği konusunda tedirgin oldu. Alternatif uygulamalara geçilmesi yönünde de öneriler bulunmakta fakat yanlış düşünmüyorsam bunu kullanmakta olduğumuz uygulamaların çoğu yapıyor zaten. Belki bu kadar gündeme gelmese de araştırdığımız bir konuyu kısa bir süre sonra kullandığımız sosyal medya hesaplarımız üzerinden reklam vb. şeklinde görüyoruz.

Bunun için herhangi bir uygulama kullanmaya gerek yok ki. Oturduğun yerden, cep telefonuna ulaşacak şekilde yeni bir ayakkabı almak istiyorum demen yeterli. Sonra herhangi bir sosyal medya platformuna girmeyi dene. Anında ayakkabı reklamları çıkmaya başlıyor. Bir şekilde dinleniyoruz ve yapay zeka işliyor bu verileri. Anlık üstelik. Ben çok defa yaşadım bunu. :)

Bunun için herhangi bir uygulama kullanmaya gerek yok ki. Oturduğun yerden, cep telefonuna ulaşacak şekilde yeni bir ayakkabı almak istiyorum demen yeterli. Sonra herhangi bir sosyal medya platformuna girmeyi dene. Anında ayakkabı reklamları çıkmaya başlıyor. Bir şekilde dinleniyoruz ve yapay zeka işliyor bu verileri. Anlık üstelik. Ben çok defa yaşadım bunu. :)
Aynen öyle. Yeni bir olay gibi gözüküyor insanlara

Saçma sapan airdroplara KYC yaparken bu kadar tedirgin olmuyoruz. :)

KYC'den de tedirgin olmaya gerek yok hocam.. Haftada bir E-Devlet'e giriş yapıp adımıza bir şirket kurulmuş mu bakmak yeterli . Kurulmuş ise şirket kapatma işlemlerine başlamak yeterli. :)
Bu da iyiymiş. :) İşte bu sebeplerden dolayı panik yapmaya gerek yok.

Sizin verilerinizi zaten kullanıyor ama sözleşmede diyorki sizi. Bilgilerinizi başkalarına saticaz sorun bu onun için çoğu kişi kabul etmedi

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri