Who Am I (Ben Kimim?)

Minex Partner ile Kripto Kazanmaya Başla!
  • Volatil: Piyasanın aşırı dalgalanmaya müsait olması durumudur. Kripto borsalar volatil borsalardır.

burk1

Uzman Çavuş
Level 1 (1X)

0.00001832
  • 0.00000000  
Lütfen Tamamı Kalın Kullanmayalım...
Toplumla fazla bir ilişkisi bulunmayan genç bir hacker olan Benjamin, Max adında bir başka hacker'la tanışır. Stephan ve Paul adlı yazılım ve donanım uzmanlarıyla birlikte CLAY adında bir hacker'lar grubu kurarlar. CLAY son derece yıkıcı faaliyetleriyle adını duyurmaktadır. Europol ve istihbarat teşkilatlarını peşine takan grup için işler yolunda gitse de onları hedefine alan karanlık bir hacker grubu, onlarla her yoldan rekabet etmeye çalışacaktır.

Şiddetle tavsiye ediyorum asla sıkılmıycağınızdan eminim.

IMDb Puanı 7.6’dır arkadaşlar..

mehmetyugioh

Kıdemli Çavuş

0.00000003
  • 0.00000000  
Çılgın bir Hacker grubunu anlatan bir film. Sanırım 3 sene önce izlemiştim. Ne zaman bu film ile ilgili bir yazı görsem Mr. Robot filmi geliyor aklıma. Who am I filminde başroldeki hacker grubunun karşısına onlarla çoğu konuda dalaşmaya başlayan başka bir hacker grubu çıkıyor ve film o zaman gerçekten çok güzel olmaya başlıyor.

burk1

Uzman Çavuş
Level 1 (1X)

0.00001832
  • 0.00000000  
Çılgın bir Hacker grubunu anlatan bir film. Sanırım 3 sene önce izlemiştim. Ne zaman bu film ile ilgili bir yazı görsem Mr. Robot filmi geliyor aklıma. Who am I filminde başroldeki hacker grubunun karşısına onlarla çoğu konuda dalaşmaya başlayan başka bir hacker grubu çıkıyor ve film o zaman gerçekten çok güzel olmaya başlıyor.
Aynenn öyle.. muazzam bir içerik kaliteli film.

kwon

Üstçavuş
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Bağış Yapan Üye

0.00005379
  • 0.00000000  
Toplumla fazla bir ilişkisi bulunmayan genç bir hacker olan Benjamin, Max adında bir başka hacker'la tanışır. Stephan ve Paul adlı yazılım ve donanım uzmanlarıyla birlikte CLAY adında bir hacker'lar grubu kurarlar. CLAY son derece yıkıcı faaliyetleriyle adını duyurmaktadır. Europol ve istihbarat teşkilatlarını peşine takan grup için işler yolunda gitse de onları hedefine alan karanlık bir hacker grubu, onlarla her yoldan rekabet etmeye çalışacaktır.

Şiddetle tavsiye ediyorum asla sıkılmıycağınızdan eminim.

IMDb Puanı 7.6’dır arkadaşlar..
izlemiştim bu filmi harikaydı (y)

mocker

Teğmen
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)

0.00000006
  • 0.00000000  
izleyince almanlar da film yapabiliyormuş dedigim filmdir :D