Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Who Am I (Ben Kimim?)

burk1

Uzman Çavuş
Lütfen Tamamı Kalın Kullanmayalım...
Toplumla fazla bir ilişkisi bulunmayan genç bir hacker olan Benjamin, Max adında bir başka hacker'la tanışır. Stephan ve Paul adlı yazılım ve donanım uzmanlarıyla birlikte CLAY adında bir hacker'lar grubu kurarlar. CLAY son derece yıkıcı faaliyetleriyle adını duyurmaktadır. Europol ve istihbarat teşkilatlarını peşine takan grup için işler yolunda gitse de onları hedefine alan karanlık bir hacker grubu, onlarla her yoldan rekabet etmeye çalışacaktır.

Şiddetle tavsiye ediyorum asla sıkılmıycağınızdan eminim.

IMDb Puanı 7.6’dır arkadaşlar..

Çılgın bir Hacker grubunu anlatan bir film. Sanırım 3 sene önce izlemiştim. Ne zaman bu film ile ilgili bir yazı görsem Mr. Robot filmi geliyor aklıma. Who am I filminde başroldeki hacker grubunun karşısına onlarla çoğu konuda dalaşmaya başlayan başka bir hacker grubu çıkıyor ve film o zaman gerçekten çok güzel olmaya başlıyor.

Çılgın bir Hacker grubunu anlatan bir film. Sanırım 3 sene önce izlemiştim. Ne zaman bu film ile ilgili bir yazı görsem Mr. Robot filmi geliyor aklıma. Who am I filminde başroldeki hacker grubunun karşısına onlarla çoğu konuda dalaşmaya başlayan başka bir hacker grubu çıkıyor ve film o zaman gerçekten çok güzel olmaya başlıyor.
Aynenn öyle.. muazzam bir içerik kaliteli film.

Toplumla fazla bir ilişkisi bulunmayan genç bir hacker olan Benjamin, Max adında bir başka hacker'la tanışır. Stephan ve Paul adlı yazılım ve donanım uzmanlarıyla birlikte CLAY adında bir hacker'lar grubu kurarlar. CLAY son derece yıkıcı faaliyetleriyle adını duyurmaktadır. Europol ve istihbarat teşkilatlarını peşine takan grup için işler yolunda gitse de onları hedefine alan karanlık bir hacker grubu, onlarla her yoldan rekabet etmeye çalışacaktır.

Şiddetle tavsiye ediyorum asla sıkılmıycağınızdan eminim.

IMDb Puanı 7.6’dır arkadaşlar..
izlemiştim bu filmi harikaydı (y)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck