Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Wiki Bit Airdrop ödül 100 wiki bit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Türkçe kaynak bulamadım ,
Wiki bit sitesinden alıntıdır ,
WikiBit, büyük veri çok boyutlu risk değerlendirmesi ve blockchain teknolojisine dayalı olarak çeşitli kredi verilerini seri olarak bağlayarak geniş kapsama sahip otantik ve güvenilir bir kredi veritabanı sistemi kuran bir projedir. Akıllı bir dijital kredi platformu oluşturmak için kredi verileri blockchain ittifakı aracılığıyla paylaşıldı. Bu arada, WikiBit proje ekibi, WikiBit'i dünyada tercih edilen kredi para birimi yapmak için küresel olarak paraları tersine çevirmeyi vaat ediyor.
27 şubat son katılım günü 1 mart dağıtım günü
Max referans 20
Ref ödülü 100 wiki bit
100 wiki bit = 1 dolar
Telefon doğrulaması var ödüller eth adresine yatıcak (soğuk cüzdan)
Detay geldikce konun güncenelleyeceğim

Refsiz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam trust wallet eth adresini yazdım. Soğuk cüzdan demişsiniz pek bir bilgim yok sıkıntı çıkar mı? Ayrıca telefon numarası bir sorun çıkarmaz değil mi? Yani yüksek miktarda kontör kesimi filan demek istedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,229
Kullanıcılar
6,714
Son üye
beylikduzuexchange
Geri