Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

x10 yapan bir DeFi : LokumFinance

konulara YTD eklemeyi ihmal etmeyelim.
Arkadaslar,

Forumu yeni buldum paylasayim dedim.
Geçen ay açilmis bir DeFi bulmustum. LokumFinance.
önce ufak giris yaptim ama kimseler olmadigi için ve inanilmaz APR oldugu icin daha fazla yatirmaya basladim, su an günlük 300 usd yapiyorum .

Bi göz atin bence

Telegram sayfalari da var : https://telegram.com/lokumswapfinancetr

YTD

Nedir bu proje, necidir?

Kime ait ve güvenilirliği var mı?

Daha detaylı bilgi paylaşımı bekliyoruz. Sonu ponzi projeleri gibi olmasın.

İçindekilerle birlikte sırra kadem basan DEX'ler gördük bu piyasada.

Yatırım yaparken dikkatli olmayı gerektiren bir sistem olduğu anlaşıldı. İsmi de şüphe uyandırıyor insanda. Umarım zarara uğramadan kazançlarınızı çekebilirsiniz.
Temkinli olmak da fayda var. :)

R10'da bir çekilişten 50 tane kazandım, BSC adresimi verdim gönderilmesini bekliyorum. :D

1 haftadır projeyi takip ediyorum ve hoşuma gitti dün bende giriş yaptım farming kazançları cidden çok iyi.
Ytd

%1430
%798
%530

Ponzi hocam bu sistem. Yakında kapatıp kaçarlar. Böyle yüksek farm oranlarını kimse veremez. Bunu karşılamak için Ethereum'dan fazla gas ücreti almaları lazım.

Konuyu okuyan arkadaşlar dikkatli olsun!

%1430
%798
%530

Ponzi hocam bu sistem. Yakında kapatıp kaçarlar. Böyle yüksek farm oranlarını kimse veremez. Bunu karşılamak için Ethereum'dan fazla gas ücreti almaları lazım.

Konuyu okuyan arkadaşlar dikkatli olsun!
Farm karşılığı verilen kripto para yine LOKUM hocam. Arz sınırsızdır zaten, bir kayıp yok yani.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri