Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

x10 yapan bir DeFi : LokumFinance

Defi'lerin büyük kısmı Ethereum ağı üzerinde. Bu kadar yüksek APR veren bir proje söyle bana.
Sahibi belli değil üstelik projenin. Hiç bir borsada listeli değil. Sarı çizmeli Mehmet ağa.

Farm karşılığı verilen kripto para yine LOKUM hocam. Arz sınırsızdır zaten, bir kayıp yok yani.
Geçen ay bir Dex kapanmıştı. İçini boşaltıp kaçtılar. Arzı sınırsız tamam ama sadece burada satılıyor. Hiç bir yerde listeli değil bu lokum. Hadi değeri çok düştü diyelim en fazla kazanç olmaz. Ancak sistem kapatılırsa sıkıntı olur.

hala anlamsız yere proje övülüyor.
Projenin detayı yok. Ne olduğu tam açıklanmıyor.

Siz ikiniz garip bir şekilde projeyi övüyorsunuz, neden?
Projeyi övmedim hocam olan bir şeyi söyledim kazandığıma inanmıyorsanız sizde bakın farming kısmına aprler yüksek ve kazancı iyi.Telegram gruplarına da baktım baya ilgililer hocam.

Geçen ay bir Dex kapanmıştı. İçini boşaltıp kaçtılar. Arzı sınırsız tamam ama sadece burada satılıyor. Hiç bir yerde listeli değil bu lokum. Hadi değeri çok düştü diyelim en fazla kazanç olmaz. Ancak sistem kapatılırsa sıkıntı olur.
Her gün DeFi kapaniyor. RugPull yapan çok, bunlar yapmis olsaydi 2 gun once CMC de trend olduklarinda yaparlardi diye dusunuyorum.

Ayrica Projeyi övmüyorum sadece sizinle kazancimi paylastim, bu agresif tavir neden ?
Ne kadar merakliyiz bazi seylere 'yok hocam bu olmaz ponzi' demeye.

Projenin detayi yok diyorsunuz da ne detayi bekliyorsunuz aceba ? DeFi AMM. Kripto paradan anlayan biri zaten ne oldugunu anlar.

Projeyi övmedim hocam olan bir şeyi söyledim kazandığıma inanmıyorsanız sizde bakın farming kısmına aprler yüksek ve kazancı iyi.Telegram gruplarına da baktım baya ilgililer hocam.
Beni ilgilendirmiyor hocam. Forum yöneticisi olarak üyelerimde farkındalık oluşturmak için sorular soruyorum. Siz tecrübeli olarak eksiksiz cevaplarsanız daha sağlıklı olur.

DeFi ler BSC üzerine ethereum agi üzerinde degil.
Kusura bakma arkadaşım ama DeFi'nin ne olduğunu bilmiyorsun sanırım. Senin demek istediğin swap projeleri. Ayrıca Pancakeswap APR'leri o kadar yüksek değil. Bilmiyor olsak tamam. Pancakeswa'ta en fazla 400-500 APR var. O da bazı farm çiftlerinde. 1400 ya da 700 APR görmedim ben hiç.

Yanlış bilgilendirme yapmayalım.

Gereksiz konu + Scam
Böyle bir Tasarım ve Kodlama ile Defi projesi olmaz.
Millete 10X dağıtacaklarına, Önce kendilerine adam akıllı bir tasarım yaptırsınlar...
Scam kategorisine alındı kilit.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri