Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

XAVA ne olacak?

XAVA’ yı Tanıyalım!

Evet arkadaşlar önceki bir paylaşımımda sizlere avalunch iile nasıl ön satışlara gireceğinizi anlatmıştım. Bugün de bu ön satışlar için kullandığımız XAVA’nın analizini yapmaya çalışacağım.

Öncelikle piyasade toplam arzı 100 milyon olan coinin hepsi piyasaya sürülmüş değil. Ekip belirli aralıklarla uzun bir süreye yayarak coini piyasaya sürmeyi hedeflediğini söyledi ve şu anda yaklaşık olarak 20 milyon adeti piyasada bulunuyor. Fakat yaklaşık olarak 14 milyon adeti avalaunch sitesinde ön satışlar için kitlenmiş vaziyette bulunyor.

Fiyatına gelecek olursak şu anda 12.44 dolar seviyesinden işlem görüyor. Sabah bu fiyat 13 ile 13.5 dolar arasında seyrediyordu. Çünkü bugün avalaunch’ da listelenen bir ön satış vardı ve onun için insanların stakeden çıkarması engellenmişti platform tarafından. Ön satış bittikten sonra her platformda olduğu gibi XAVA’da da bir miktar geri çekilme yaşandı ve dediğim gibi 11.9 dolar seviyelerine kadar düştü ve tekrar 12.5 dolar seviyelerine yerleşerek buradan işlem görüyor.

Coinin destek direnç seviyelerine bakmadan önce bu coinin haberlerden son derece çabuk etkilendiğini söylemek gerek. Açıklanan her ido sonrası coin ister istemez bir miktar yatırımcı çekiyor ve fiyat yükselişe geçiyor, her ido sonrası da coin çıkışı olduğu için bir miktar düşüyor. Alıp satarken bu zamanlarda yüklü işlemler yapmamaya özen göstermek lazım.

Ama genel olarak bakar isek coinimiz uzun bir süre 3-4 dolar arasında akümülasyon sonucu sert şekilde 7.65 li seviyeleri zorlamış ve burdan bir satış yiyerek 6 dolar seviyelerine iniş yapmış. Daha sonra avalaunch platformu ön satışları açıklandıkça coin yükselişine devam ederek 12.5 seviyelerine kadar yükselmiş ve ön satışların bitmesi sonucu demin dediğim gibi çekilme yaşayarak 9- 10 dolar civarından bir süre seyretmiş.

Çok x getiren projelerle anlaşma sağlayan avalaunch yatırımcı toplamaya devam etmiş ve 20 dolar seviyelerine iğne atmış XAVA fakat burada kalıcı olamamış. Hem ön satışların bitmesi hem bitcoinin kafayı aşağı döndürmesi sebebiyle XAVA kademeli şekilde düşerek destek seviyesi olan 13 dolar civarından tekrar alıcı bulmuş ve 13-14 bandında seyretmiş.

Dediğim gibi şu anda 12.5 dolar ve olası yeni projeler açıklanırsa fiyat sert şekilde önce 15 dolarlara daha sonra ath seviyesi olan 20 dolarlara gitmesi kaçınılmaz görünüyor.

Fakat senaryo terine döner ve bitcoin de elvermezse güvenli limanımız şu an için 10 dolar seviyesi görünüyor.

Tabi dediğim gibi teknik ve temel analizden ziyade açıklanan ortaklıklar, yapılacak ön satışlar ve stake sisteminde değişiklikler XAVA fiyatına hızlı bir şekilde etki edebilir. Bakalım proje yeni yıl için çok iddialı ve malum avax fiyatının da artmasıyla yatırımcılar XAVA’dan da bir atak bekliyor.

İnşallah XAVA eski ihtişamlı günlerine dönmeyi başarabilir.

Anlattıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

XAVAUSDT_2021-12-23_00-35-58.png

Konuya eklemeyi unuttum grafik bu şekilde arkadaşlar.

Eyvallah. İçeriklerinizi ilgiyle takib ediyorum. Açıkçası faydası da oluyor bana. O yüzden özellikle teşekkür ediyorum. Böyle devam etmenizi diliyorum. 👍🏼

Ayrıca bol kazançlar diliyorum. Siz kazanınız ki, bize de öncü olunuz. :)

Eyvallah. İçeriklerinizi ilgiyle takib ediyorum. Açıkçası faydası da oluyor bana. O yüzden özellikle teşekkür ediyorum. Böyle devam etmenizi diliyorum. 👍🏼

Ayrıca bol kazançlar diliyorum. Siz kazanınız ki, bize de öncü olunuz. :)
teşekkürler hocam bu iyi dilekler ve yorumlar içerik yapmama vesile oluyor :D

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri