Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

XRP İçin Uyarı Geldi!

coins-3786691_640.jpg

Ripple CTO'su David Schwartz, 13 Nisan tarihinde Twitter hesabından bir paylaşım yaparak XRP yatırımcılarını uyardı.

XRP son birkaç günde yükseliş trendine girerek oldukça değer kazandı ve sıralamadaki yerini geri alarak 4.'lüğe yerleşti. Hatta bir ara BNB'yi geçerek sıralamada 3.'lüğe yükselmeyi başaran XRP, son 7 günde %62 oranında bir artış yaşadı. Son 24 saatte 1,95 dolar seviyelerine ulaşmayı başaran XRP hakkında Ripple CTO'sundan yatırımcılara önemli bir uyarı geldi. Bu uyarının da etkisiyle XRP bir miktar düşüş yaşadı ve fiyat 1,69 dolar seviyelerine dek geriledi. XRP'nin mevcut fiyatı ise 1,71 dolar seviyelerinde.

CTO Schwartz attığı tweet'te söyleyeceklerinden XRP topluluğunun hoşlanmayacağını ima ederek hayati öneme sahip miktarda yatırımı olan insanlara, risklerini azaltmaları için ellerindeki XRP'leri satmalarını tavsiye etti.

xrp.GIF

CTO'nun Tweet'inin çevirisi şu şekilde:

Bu muhtemelen şimdiye kadarki en az popüler tweet'im olacak, ancak: Eğer hayatınızı değiştirecek miktarlarda kripto para biriminiz varsa, lütfen riskinizi ve maruz kalmanızı azaltmak için biraz zaman ayırarak satmayı ciddi olarak düşünün. Bu, piyasanın ne yapacağına dair herhangi bir öngörü değil.

Çöküş olacak gibi, bir anda yükseldi. YTD

Uyarı CTO'dan gelince insan bir durup düşünüyor. :unsure:
SEC davasıyla ilgili olumlu gelişmeler devam ettikçe ara ara düşse de yükselişini sürdürme ihtimali yok değil.
Elbette sert yükselişler heyecanlı kar satışlarını beraberinde getirecektir. Bir süre sonra durulup daha sakin ilerleyecektir diye düşünüyorum. Tabi SEC davasından olumsuz bir haber gelmediği sürece.

Ya da sert yükselip sert düzeltmeler yaparak da ilerleyebilir. SEC davası XRP'nin ayarını bozdu.
YTD.

Uyarı CTO'dan gelince insan bir durup düşünüyor. :unsure:
SEC davasıyla ilgili olumlu gelişmeler devam ettikçe ara ara düşse de yükselişini sürdürme ihtimali yok değil.
Elbette sert yükselişler heyecanlı kar satışlarını beraberinde getirecektir. Bir süre sonra durulup daha sakin ilerleyecektir diye düşünüyorum. Tabi SEC davasından olumsuz bir haber gelmediği sürece.

Ya da sert yükselip sert düzeltmeler yaparak da ilerleyebilir. SEC davası XRP'nin ayarını bozdu.
YTD.
Aslında direk isim de vermemiş ama tabi XRP özelinde konuştuğu belli. Sanki alım fırsatı mı yarattılar diye düşünmeden edemiyorum. Son 1 saatte hangi coine baktıysam sağlam bir kırmızı mum görüyorum o da tahmini bu adamın twitinin aralığına denk geliyor.

XRP yatırımcıları 2017 ATH'sini görebilecek mi acaba çok merak ediyorum :)
YTD
En çok üzüldüğüm nokta bu. Ben de forumlarda görüyorum denk geliyorum çok uzun süre bir de yüksek miktar yatıranların sabrı çok ölçülmüştür bu süreçte. Sanırım 2.2 kat falan da artışla yakalıyorlar ATH'yi.

dava ile ilgili olumsuz gelişmeler mi var acaba durduk yere böyle bir açıklama yapılmaz. Bu açıklama bütün XRP yatırımcılarını kararsızlığa iter

Xrp almıştım 0.78 de keşe satmasaydım 0.92 den. Bu arada her yükselişin bir düşüşü var. Değerlendirenlere parası hayırlı olsun.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri