Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

XRP Yükselirken Hareketlendi. 132 Milyon XRP Taşındı

Gknacr

Yüzbaşı
xrp balina hareketliliği.jpg

SEC ile süregelen dava yüzünden oldukça kan kaybeden Ripple, mahkemeden lehine karar çıkması ile rahat bir nefes almıştı. Mahkeme kararının ardından Nisan ayının başından bu yana yaklaşık yüzde 200 artan XRP, bu günlerde oldukça hareketli bir trafiğe şahit oluyor.

Kripto para hareketlerini izleyen ve kullanıcılarına anlık olarak bildiren Whale Alert uygulaması, son 24 saatte 131.2 milyon XRP'nin borsalar arasında gidip geldiğini açıkladı. White Alert'te verilen bilgilere göre son 24 saatte Coinbase, Huobi, Bittrex ve Kraken borsaları arasında dolaşımda olan XRP tutarı 200 milyon dolar civarında. Kripto paraların borsalar arası el değiştirme işlemi normal diye düşünebilirsiniz ve haklısınız. Ama işin ilginç tarafı ise söz konusu borsaların Ripple-SEC davasını gerekçe göstererek Ocak ayında XRP ticaretlerini askıya almış olmasıydı. Bu durum ilgili piyasaların üzerinde ki SEC baskısı kalktı mı sorusunu akıllara getirdi.

Davada verilen kararın etkisi ile XRP yeni haftanın ilk iki gününde yüzde 26 yükselmeyi başardı ve 1.64-1.70 dolar bandında işlem görüyor. Analistler ve yatırımcılar ise bu XRP hareketliliğinin fiyatlara olumlu yansıyacağını ve XRP işlem hacmini arttıracağını düşünüyor. XRP'nin Coinmarketcap verilerine göre şuan ki hacmi 153.368.140.356 dolar olarak görülüyor.

Ayrıca tüm bu gelişmeler ışığında XRP fiyatının 2018 yılında gördüğü 3.31 dolar seviyesine gelmesi ve aradan geçen neredeyse 3 yılın sonunda bu seviyenin üzerinde rekor kırması yatırımcıların en büyük temennisi olmuş durumda.

Yatırım tavsiyesi değildir.

hocam xrpleri ne zaman satmak doğru sizce elimde bi miktar var düşmeden satmak istiyorum
Dostum bu konuda sana şunu yap, bunu yapma demem mümkün değil ki zaten kanunen de yasak.
O kadar iyi öngörüm olsaydı şuan bu mesajı özel jetimle gezip içkimi yudumlarken yazardım ki maalesef şuan o durumda değilim :)
Sana tavsiyem asla başkasının fikirleri ile yatırım yada al-sat yapma. İncele araştır ve kendine o coin ile ilgili al-sat noktaları belirle.
Bol kazançlar dilerim ;)

Dostum bu konuda sana şunu yap, bunu yapma demem mümkün değil ki zaten kanunen de yasak.
O kadar iyi öngörüm olsaydı şuan bu mesajı özel jetimle gezip içkimi yudumlarken yazardım ki maalesef şuan o durumda değilim :)
Sana tavsiyem asla başkasının fikirleri ile yatırım yada al-sat yapma. İncele araştır ve kendine o coin ile ilgili al-sat noktaları belirle.
Bol kazançlar dilerim ;)
teşşekür ederim hocam biraz daha araştırma yapmam gerek o zaman

Konu para değil. Konu para kazanmak falan umrumda değil. Kripto paralar borsa olsun diye çıkmadı. Devletten ayrı olmak için çıktı. Şirkete bağlı olacaksa ne anlamı kaldı
XRP'nin en büyük problemi bence de şirkete bağlı olması. Ripple firmasının piyasaya pervasızca XRP sürdüğü günleri hatırlamak ve bu sürülen XRP'lerin piyasayı hangi yöne sürüklediğini unutmamak lazım diye düşünüyorum. Ve maalesef ki firmanın gelecekte bunu yeniden yapmayacağının bir garantisi yok

• Beğen
Tepkiler: akc
XRP'nin en büyük problemi bence de şirkete bağlı olması. Ripple firmasının piyasaya pervasızca XRP sürdüğü günleri hatırlamak ve bu sürülen XRP'lerin piyasayı hangi yöne sürüklediğini unutmamak lazım diye düşünüyorum. Ve maalesef ki firmanın gelecekte bunu yeniden yapmayacağının bir garantisi yok

Aynen öyle. Kısa vadede güzel paralar kazandırabilir vs. fakat uzun vadede bitcoin kadar kalıcı kalacağına asla ama asla inanmıyorum. Şirkete güveniyorsunuz burada paraya değil. Stock market ile aynı şey aslında yani yaptığınız.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri