Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Y. Köyü Ye'cüc Me'cüc

burk1

Uzman Çavuş
Doğaüstü olayların yaşandığı bir köye giden 3 arkadaş, yaşanan olayları kayıt altına alır. Ancak kendilerine bir takım varlıkların musallat olmasından korkan arkadaşlar, kayıtları kimseye göstermemeye karar verir. İçlerinden Arif adındaki genç, yaşananların ardından konuşamamaya başlar. Geçen 2 yıl boyunca ailesi Arif'i onlarca doktora götürse de konuşamamasının nedeni anlaşılmaz ve bir çözüm bulunamaz. Olaylara şahit olan Batuhan, arkadaşına yardım etmek için bir forum sitesinde bazı kayıtları paylaşır. Kayıtları izleyen Poyraz adındaki bir gazeteci, Batuhan ile birlikte kayıtları bir bütün haline getirir. Aradan geçen 5 yılın ardından Batuhan kabus görmeye devam eder. Kendisini ve arkadaşlarını bu kabustan kurtarmak isteyen Batuhan, yeniden köye gitmeye karar verir. Poyraz'ı da köye gitmeye ikna eden Batuhan, bu sefer köye daha kalabalık gidebilmek için kayıtları izleyip anlatılanlara inanan ve inanmayan kişilerden bir ekip kurmak için sosyal medya üzerinden bir çekiliş düzenler. Batuhan ve ekibi, kendilerini bu köyden kurtarmayı başarabilecek midir?

Konusu böyle devam eden bir korku filmi

30 Ekimde Sinemalar'da sizce izlenir mi forumdaşlarım? fragmanı izleyip cevabınızı beklıyorum.

Böyle boş köylerden birkaç tane de Bursa' da var. Giden birkaç tanıdığım garip olaylar yaşadıklarını söylediler. Aslında başta inanmadım ama mezarlık olaylarını anlatmaya başlayınca korkmuştum. 3 kişi beraber bir mezarı kazıp altın bulduklarını falan söylemişlerdi. O gün anlattıkları olaylar benim rüyalarıma girmişti. :oops:

bizde geçen izmir karaburunda bir köye gittik arkadaşlarla cinli falan diyorlardı meraktan dağın başına çıktık gece gece yıkık harabelerden başkar birşey bulamadık :ROFLMAO:

Böyle boş köylerden birkaç tane de Bursa' da var. Giden birkaç tanıdığım garip olaylar yaşadıklarını söylediler. Aslında başta inanmadım ama mezarlık olaylarını anlatmaya başlayınca korkmuştum. 3 kişi beraber bir mezarı kazıp altın bulduklarını falan söylemişlerdi. O gün anlattıkları olaylar benim rüyalarıma girmişti. :oops:
Aslında tüm mesele şu, ALLAH'u teala hiçbir zaman izin vermedikçe bir yaprak bile kıpırdamaz, tabii boş , pis , tuvalet tarzı yerlerde cin olasılıgı yuksektır boş koylere giden kişiler ise psikolojik şeylere maruz kalmakta, ve de cinler tarafından rahatsız edilmekte bunun sonunda delirmeye kadar gitmekte , uğraşmamakta fayda var.

Aslında tüm mesele şu, ALLAH'u teala hiçbir zaman izin vermedikçe bir yaprak bile kıpırdamaz, tabii boş , pis , tuvalet tarzı yerlerde cin olasılıgı yuksektır boş koylere giden kişiler ise psikolojik şeylere maruz kalmakta, ve de cinler tarafından rahatsız edilmekte bunun sonunda delirmeye kadar gitmekte , uğraşmamakta fayda var.
haklısınız hocam 10 kişi gitmiştik delilik işte insanın başına ne geliyorsa meraktan

Tabii ki de uğraşmamak en mantıklısı. Yani bazı durumlarda cin çarpması olmasa bile insanlar kendilerini psikolojik olarak o raddeye kadar getirebiliyorlar. Belki de çoğu zaman psikolojiktir bu olaylar.

Tabii ki de uğraşmamak en mantıklısı. Yani bazı durumlarda cin çarpması olmasa bile insanlar kendilerini psikolojik olarak o raddeye kadar getirebiliyorlar. Belki de çoğu zaman psikolojiktir bu olaylar.
Benim düşüncem komple psikolojik , tabii şu durumda var büyü vs yapılırsa ve buna RABBİMİZ izin verirse orasını bıraz sıkıntı. Gusül Abdestsiz gezmemekte çok onemli.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri