Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Yabancı haber kaynaklarını çevirmem ban sebebi mi?

Yabancı haber kaynaklarından kendi cümleleriniz olmadan yaptığınız translate araçları kullanarak çeviriler ceza sebebidir.

Yabancı kaynakları kullanabilirsiniz ama yazının akışı çok büyük benzerlikler gösterirse ceza alırsınız.

Kaynakları size içeriğinizi oluşturmada fikir verme amacıyla kullanmanızı tavsiye ederim. Translate plagiarism dediğimiz duruma düşmezsiniz ki tespiti daha zor olsada ciddi kasıt ve sistemi kandırmaya yönelik olduğundan cezanız daha ağır olur.

Kendi cümlelerinizi kullanarak içeriği yazarsanız sorun olmaz.

Bol kazançlar.

Yabancı haber kaynaklarından kendi cümleleriniz olmadan yaptığınız translate araçları kullanarak çeviriler ceza sebebidir.

Yabancı kaynakları kullanabilirsiniz ama yazının akışı çok büyük benzerlikler gösterirse ceza alırsınız.

Kaynakları size içeriğinizi oluşturmada fikir verme amacıyla kullanmanızı tavsiye ederim. Translate plagiarism dediğimiz duruma düşmezsiniz ki tespiti daha zor olsada ciddi kasıt ve sistemi kandırmaya yönelik olduğundan cezanız daha ağır olur.

Kendi cümlelerinizi kullanarak içeriği yazarsanız sorun olmaz.

Bol kazançlar.
Peki gündelik siyaset ekonomi vs gibi haberleri yapsam ban yer miyim?

Teşekkür ederim
Mesela falanca haber sitesi dolar 15 lira oldu dedi
Ben de 15'e yükseldi dedim
ban sebebi olur mu?
Kusura bakmayın biraz fazla soru soruyorum ama

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar